şükela:  tümü | bugün
  • gayet mantıklı bir eylem. nasıl olsa spor salonuna kayıt yaptırdıktan sonra gidilmiyor amk. veriyorsun parayı havaya uçup gidiyor. lakin ki eve spor aleti alırsan para verdiğin şeyi görebiliyorsun en azından. birkaç kere kullanıyorsun sonra evde öylece duruyor. icabında bisikletin üstüne çamaşır filan da asabiliyorsun. işe de yarıyor yani. ama spor salonuna gidip çamaşır asamazsın. o yüzdendir ki spor salonuna verilen paraya yazıktır günahtır. ben öyle yaptım aldım bir koşu bandı kafam rahat. iki defa da kullanmışlığım var.
  • para verip yapmayan adam, eve alınca hiç yapmaz mantığıyla hiç bir işe yaramayacak olan eylem
  • spor salonundaki mantarlı duşları kullanmayı reddeden bünyeler için uygundur
  • ayda en az 100 tl verip, pis duşlarda yıkanmaktansa iyi bir programla hem televizyon izleyip, hem istediğin müziği dinleyip güzel güzel spor yapabilmek için olanak sağlar. toplamda 4 aylık spor salonu maliyetine, kendinize göre harika bir antreman alanı hazırlanabilir.
  • bell bir süre sonra aldığınız spor aletlerini kullanmayıp onları saklayacak yer aramanıza yol açacak durumdur.
    (bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
  • dambıl'ları kapı tutucu olarak kullanmakla sonuçlanacak eylem.
  • alırsın ama uygulayamazsın. evim bir odası neredeyse vücut geliştirme merkezi ama kardeşimin bir kere bile kullandığını hatırlamıyorum. en fazla canım sıkıldıkça dambıllara ben sarılıyorum :)
  • annenin tepkisinden kurtulmak içindir.

(bkz: evde yapsam yemezsin)

.
  • mantıklı olan da odur zaten. spor salonlarının amacı sizi fit bir vücuda kavuşturmak değil para kazandırmak beyler. adamlar antreman planını öyle bir hazırlamışlar aklını yersin. evdeyken sadece şinavla yaptığım vücudu adamlar altı aylık bir periyotta vadediyorlar. tabi bu azim sizin elinizde. iki gün yaparsınız üçüncü gün o aletlere anneniz çamaşır asar, sehpa olarak kullanır.