şükela:  tümü | bugün
  • spor salonunda spor yapmayıp oradan oraya salınarak yürüyen kadındır.

bu tip kadınlar salonda saçları fönlü, makyajlı bir şekilde dolaşırlar.

aletlerde biraz oturup, bir iki selfie çekilirler. etraftaki erkeklerle bakışmak tek gayeleridir.

vücutlarının en az bir yerinde estetik bulunur.

benim popişkomdan ter damlayıp, ıkınarak ağırlık çalıştığım sırada bunlar önümden geçince, etraftaki erkekleri izliyorum, gözlerini bu kadınlardan alamıyorlar, bense erkekleri izleyerek eğleniyorum.

şimdi bu kadınlar mı salak, yoksa bunlara bakan erkekler mi salak çözemiyorum. bir de neden salak oluyorlar ki?

edit: iş çıkışı ben de spora makyajlı gidiyorum olay makyajlı olmaları değil spor yapmamaları.

edit2: günde iki saat spor yapıyorum ve terden saçlarım bile ıslanıyor. önümden geçerkenki “iki saniyelik” bakışım spor yapmamı engellemiyor.

edit3: spor salonunun amacı spor yapmaktır, spor yapmadan ortalıkta dolanmak değil. ha canı sıkılıyordur, parası çoktur bilemem.
  • kendisi ortalıkta dolaşırken o esnada popişkosundan ter damlayan kadınları kıskandırır.
  • ne yapsınlar, birileri onlar için süslenildiğini düşünmesin diye işten çıkınca duş alıp makyajlarını silip spora öyle mi başlasınlar?

spor programlarını ortalıkta dolaşmayayım diye yalnızca 2-3 cardio aletiyle mi sınırlı tutsunlar?

çalışıp, vakit ayırıp, boğazlarını tutarak elde ettikleri fit görünümlerini belki motive olmak, kim bilir belki de başkalarını motive etmek amacıyla kendi arkadaş çevreleriyle paylaşmasınlar mı?

sen yediğin yemeği görgüsüz görgüsüz paylaşırken iyi.
  • --- spoiler ---

-şimdi bu kadınlar mı salak, yoksa bunlara bakan erkekler mi salak?

-bu kadınlara bakan erkekleri izleyen kadın salak.

--- spoiler ---
  • saatine para saydığı spor salonunda popişini küçültmek için çalışmak yerine, başkalarını seyreden yazar başlığıdır. evet canım onlar salak.
  • spor salonunu çalışanlarıdırlar. salon sahibi onları ortalarda dolaşmaları için tutmuştur. bu sayede salon dolup taşar.