• ayılıktır, öküzlüktür, spor salonu şekilciliğidir.

debe edit: bu entry n'alaka debe'ye girdi sileyim derken bari bi işe yarasın diye düşündüm:

(bkz: 23 nisan 2016 devrim yılmaz'a yardım kampanyası)
  • şekilciliğin daniskasıdır. bağırtıyorsa o kilo sana fazla hacı. 140 yapma, 100 yap ama bağırmadan yap. "kendimi ne kadar zorlarsam o kadar kas yaparım, no peyn no geyn" falan, bunlar 90'larda kalan altı boş geyikler.
  • bir gun huysuz virjin misali ayayayayayayayayayayay diye ciglik atarak gerceklestirmeyi dusundugum eylem.
  • rahatsız edicidir. ıkınırken osuruyo bi de bunlar. pislikler ya.
  • bir de bunların o403 otobüsü gibi arada bir kompresör boşaltanları vardır.
    "pııısssssss!" şeklinde çeşitli sesler çıkartır bu arkadaşlar.
    sanki bana damperli kamyon da apartman önüne kömür boşaltıyor pezevenk.
  • sanırsın sabunsuz sikiyorlar lavuğu
  • şekilcilik diyenlere "30 kilodan fazla kaldıramıyor, bak ben hep 150" mesajı verenlerin sadece salonda değil burada da şekilcilik yaptığını gösteren olay.

sen 120 kilo bench yaparken ne kada zorlanıyorsan senden daha güçsüz adam da 60 kilo yaparken o kadar zorlanıyor. hık mık olur da bağırmak net şekilde dikkat çekme çabası.
  • ayna karşısından ayrılmayan saçların yanlarını 1 numara kestirmiş üstleri uzun bırakmış apaçi tiplerin sıkça yaptığı eylem.hıımmppss tısss hımmpss tıısss anlarımda bildiğin auuuu diye bağıran tipler var.amacınız ne olum kızlar olmayınca da bağırıyonuz amk.değişik misiniz nedir hayvan gibi şi yapiyosunuz yaa.
  • bağırmak aaağğh filan, bazısı hüfff filan da diyor. hadi hüfffü anlıyorum adam zorlanıyor orda gerçi niye zorlanıyorsa yapma çocuum yazık allla hallaa.

gittiğim salonda bi tane adam var yaşı 35 filandır en fazla, kas kas kas, geçiyor aynanın karşısına, eline aldığı ağırlığı eğitmen benim elime verdi bi kere ağırlıkla beraber yere indi kollarım domaldım resmen öyle bi ağır yani. kolları kartal gibi açıp açıp kapatıyor böyle bunu yaparken de ağğğhh diyor ağğhhh!!

dün eğitmen yanımda, ben de dikkatle adamı inceliyorum suratım onun suratı gibi hal almış, döndüm dedim ki cemcim bu adam sence de kabız olmuş da kaka yapmaya çalışıyormuş gibi görükmüyo mu?

oğlum çok çirkin, yapmayın kas mas ya. tiksindim abv. popo minicik omuzlar korniş gibi.

niye vücudunuza bunu yapıyorsunuz laaaan kollarınız tam kapanmıyor zaten.

gidip aletin milini en alttaki ağırlığa sokuyor 50 kilo mu artık neyse filan çekiyor oç, lan ne gerek var ya niye abartıyorsun bi de protein tozu içiyorsun çalkalaya çalkalaya görmüyor muyum abv? artist misiniz siz?

bak bana, ip var bi tane tutuyorum çömelip çömelip kalkıyorum missss ceylan gibi sekiyorum, veriyor elime 1,5 kilo ağırlıkları bi sağa bi sola eğilip duruyorum valla miss spor işte. eve parkinsonlu gibi yürüyorum yeni doğmuş buzağı gibi titrek ama olsun.
hesabın var mı? giriş yap