• bir doğa kanunu. bunu al kütüphaneye koy, o telefon yine elinde. al bunu nasa'nın yerçekimsiz ortamlı odasına koy, o telefon elinde. paraşütle aşağı at elinde. havuza sok elinde. pizza yedir elinde, film izlet elinde, bisiklet sürdür elinde. ulan ne var o telefonun içinde o kadar mühim ne var arkadaş?? facebook'ta biri mi dürtmüş seni ne var allahın cezası?! tamam sakinim. başta da dediğim gibi. bir realite artık bu insanlar. her yerdeler ve ben bu durumdan rahatsızım. rahatsız olmayanlara da gıcığım kusura bakmayın.
  • bağımlılığı yüzünden ne spor yapabilir ne de başka bir şey. gittiğin yerin hakkını ver değil mi ama!
  • surekli kac kalori yakti diye bakan tiptir.
  • ekşi sözlük her şeyi kötüleyip herkese bok atma timinin hedefidir. benim o. mesaj yazmıyorum ama müzik dinliyorum. mp3 player olarak kullanıyorum ve apaçi gym müzikleri yerine kendi müziklerimi dinlemek istiyorum ama şortun cebine koyunca koşarken rahatsız ettiği için hep elimde tutuyorum. size ne lan gerizekalılar?

ilginçtir, bu eleştiriler hep sanal ortamda yazılır çizilir. spor salonunda gelip yüzüme söyleyen, laf atan ya da en azından garipseyen gözlerle bakan yüreklilere rastlamadım hiç.
  • çoh yoğunum kızlar peşimi bırakmıyorda. mesajı veriyorum diyordu tabi ki bir arkadaşım lan manyak mısın.
  • sadece kizlara hava atmak icin kas yapmaya calisan tiptir. 1 ay sonunda "bu bana gore degil yiiaaa deyip" sporu birakir.
  • takip ettiği vücut geliştirme programın uygulamasını telefonuna yüklemiş ve kaç tekrar yaptığı kaç kilo kaldırdığı bilgilerini giriyor olabilir.
  • yazışacak kimsesi olmayan asosyallerce çamur atılan...
  • benim bu. spor salonu hayatimda gordugum en can sikici ortamdir. kafami meşgul etmeden 15 dk'dan fazla tahammül edemiyorum ortama. mutlaka egzersiz sirasinda birşey seyretmem, okumam ya da biriyle konuşmam lazim ki vakit geçsin.
  • set aralarında sözlükteki vücut geliştirme başlığında dönen tartışmaları okuyordur.
hesabın var mı? giriş yap