şükela:  tümü | bugün
  • takriben 10 gün sürecek olan macerasını yaşamakta olan enerjik insan.

kaldırılan her bench press ilave bir köfte olarak döneceğinden bu mecera kilo alarak bitecektir.
  • spor salonundaki aşırı terleyen şişmandır aynı zamanda.
  • o mu battı gözünüze?

şişman diye batar, motive diye batar, size batmaması için ne yapması lazım insanların?

söyleyin, tek tek yazın, anket yapın, bağırın, ciddiyim, ona göre huzurunuz için uğraşalım insanoğlu olarak. siz özel ve güzelsiniz biliyoruz, siz akıllı ve cool, siz kültürlü ve kaka yapmayan, siz çatalı sol elle tutansınız, standart sizsiniz.

peki biz nasıl sizin gibi olalım, söyle kemik gözlüklü, sarışın, gül bize hadi tamam.

siz her şeysiniz. ama iyi değilsiniz. gerçekten, üzgün ve tripliyim. .s

galiba.

anne, bitti.
  • bazı tip yavşaklar ortamlarda arkadaşımız üzerinden millet gülsün diye espriler yapmaya çalışarak, arkadaşını rencide ederek dikkat çekmeye çalıştığı için artık o da dikkat çekme çabasına girmiştir.

sabırlı olursa başarılı sonuçlar elde edebilir, kendisine başarılar diliyorum.
  • spor salonunda iki tip insan vardır;

1) ter kokan
    2) ter kokmayan

2. gruptakilere canı gönülden selamlarımı saygılarımı iletiyorum.

edit: şişmanlarla ya da genel olarak spor salonuna gelen insanlarla hiçbir problemim yok. leş gibi kokan insanlar hariç. zaten kulaklığı takıp kimseyle konuşmadan 1 saat içinde antrenmanı yapıp çıkıyorum onu da zehir etmeyin.
  • eğer motivasyonunu kaybetmemeyi başarırsa bir süre sonra "spor salonundaki aşırı motive insan" olarak anılacaktır.
  • formda olan kişilerin motivasyonunu düşürmektedir. akşam bi teyze geldi karşımdaki alete, bütün konsantrasyonum dağıldı. herkes zaten "spor mu yapıyorsun ne gerek var" modunda çevremde. kadını görünce lan neden yapıyorum ben spor o yapsın falan oldum.
  • spor salonunda iki tip insan vardır;

1) terlemeyen
    2) terleyen

2. gruptakilere canı gönülden selamlarımı saygılarımı iletiyorum.
  • kendini bir bok sanan aptalların aptal düşüncelerine ve bakışlarına maruz kalan kişi