şükela:  tümü | bugün
  • spor salonundaki erkek nüfusunun çoğunluğunu oluşturan kümedir.
    ben uzun boylu ve kasları daha yavaş gelişen ortalama ağırlıkla egzersiz yapan biri olarak bu arkadaşların genetik yatkınlıklarını kullanarak spor salonunda kas kütlesi için çalışmalarına hak veriyorum.

kısa güçlü ve kaslı olmak, kısa ve cılız ya da kısa ve hantal olmaktan çok daha iyidir.
  • (bkz: halil mutlu)
  • çölde kutup ayısı ile karşılaşan bahtsız bedevinin spor salonuna giden versiyonu olup kısacık boyu ile neden body building yaptığı, hadi yapıyor ise amacının ne olduğu konusunda türlü varsayımların vücuda getirilmesine neden olan, kısa oluşundan ötürü vücut geliştirme sonucunda aşırı itici bir görünüme bürüneceğinin sanırım farkında olmayan erkektir.

gittiğim salon bunlarla tıka basa dolu. body building için boy sınırı getirilmeli bence. her yerde hobbit gibi dolaşmaları çok sinir bozucu. hayır yani birinin üzerine basacağım diye rahat çalışamıyorum salonda.

yani insan haddini bilmeli değil mi ? sen kısasın işte yani kas yapsan, cep herkülü gibi olsan eline ne geçecek. başın göğe mi erecek ?

bir kere kısa boy body building yapmak için engeldir. evet gerçek bu. kimse alınmasın, gücenmesi. adam 1.55 boyunda protein tozunu yutup yutup giriyor ağırlığın altına basıyor bilmem 60 - 70 kilo, oluyor topaç gibi, sonrada kasıla kasıla volta atıyor. sanıyor ki, çok havalı, cazibeli, görsel açıdan şahaser.

yok arkadaş yok öyle bir şey. tam bir ucubeye dönüştüğünün farkında bile olmuyor. kısa boyun üzerine birde koca kaslar yüklenince enine genişliyor ve mutant gibi bir şey olup çıkıyor. ama sevimli değil. tam tersine olabildiğinde itici.

hayatta hep kaybetmiştir. aşkta da öyle. ve hatta kumarda da. büyük olasılıkla penisi de küçücüktür. işte tüm bu eksikliklerini gizlemek için kendisini şişirmeye karar vermiştir. böylece devleşecek ve kendince bir kazanım elde edecektir.
  • (bkz: cep herkülü)
  • ben değilim, kim oğlum bu pezevenk? derhal çıksın ortaya milleti yörüngeden çıkarmış baksana.
  • bunlardan biri acemi birliğinde asker arkadaşımdı benim.
    teslim olduğunda üniforma kollarına uzun geldi, kestiler, uydurdular.
    ünlü olduğu için tüm askerler etrafını sardı, hiç yalnız kalmadı.
    güler yüzlü ve alçak gönüllüydü. kimseyi geri çevirmiyor, herkesle samimi şekilde sohbet ediyordu. hatta, "tertip, seni tank krikosu olarak mı aldılar buraya?" gibi esprilere bile herkesle birlikte gülüyordu.

dün gazetede okudum, karaciğer nakli için gerekli donör bulunmuş, sevindim. sağlığında boyunu kat kat aşan işler yaptı, ömrü uzun olsun.
  • (bkz: aşkta da)

aga bunu doğru yazan adamın görüşünü ciddiye alırım. çık sokağa, sor bunu doğru yazacak adam bulamazsın.

düşüncen yarak gibi olsa da güzel kardeşim, bundan dolayı şukunu verdim.

not: türkçe öğretmeniyim.
  • ilginç bir şekilde diz altı şort(?) giyenlerinin çoğunlukta olduğu dostlar.