şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gazete ve televizyonlarda spor (ozellikle de futbol) haberlerini ve programlarini hazşrlayan birim.
  (bkz: ntv spor servisi)
 • burcu esmersoy'un bu geceden itibaren ntv'de sunmaya başladığı programın adı.
 • ntv spor'un yeni programi. haftaici 4 gün (cuma haric) mehmet demirkol ve fuat akdag ikilisinin basinin gündemini analiz edecegi programda aceto balsamico'dan da alinti yapilmasi hos olmustur, kutlanasidir! (bkz: http://i39.tinypic.com/w9jhjn.jpg)
 • ntv 'deki yazı işleri programının spora uyarlanmış konsepti ile ilgi çeken program. sabah 11:30'da canlı yayınlanan programın tekrarı 16:10'da yayınlanmaktadır.
 • sırf bu program hakkında yazmak için açtım bilgisayarı. az önce izledim bugünkü bölümünü ve fırsat bulabildiğimce izlemeye çalışıyorum. mehmet demirkol ve fuat akdağ ın ekşi sözlüğü okuduğunu da varsayarak ( ki aceto yu bu denli takip eden insanlar ekşi sözlüğe de uğrarlar sanıyorum) yazıyorum.

  yaptıkları programı izlemeye doyamıyorum nerdeyse. öncelikle bulundukları kanaldan, yayın yaptıkları programdan ve birbirlerinden çok memnunlar. çok eğleniyorlar. işi çok severek yapıyorlar. gözlerinden konuşmalarından belli oluyor. demirkol'u önce trt 1 de sonra spor servisinde izleyin, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

  herneyse demem o ki; izleyen ve şimdiden programın müptelası olan çok insan var. eminim bi 90 dakika kadar kültleşecektir bu program. umarım sizler de zevk almaya ve yıllarca o programı yapmaya devam edersiniz.
 • gece 23.10da tekrarı olan program. mehmet demirkol ve fuat akdağ neseli gunlerindeyse inanilmaz geyik cevirip egleniyorlar. e siz de egleniyorsunuz ekran basinda.
 • fuat akdağ ve mehmet demirkol bu programda, ota boka gülen ergen gençler kadar şenler. bazen öyle bir hale geliyorlar ki, arog'da arif'in zehirli oku yedikten sonra "geçen yılmaz abilerle lokalde oturuyoruz" sahnesindeki tadı alıyorum.

  edit: bugün yine bu programı izlerken aklıma yazdığım bu entryi geldi. sanki biraz vicdan azabı oldu ve bu editi yapmak için bilgisayar başında buldum kendimi. programı sunan ikilinin gülmeleri, saba tümer kadar olmasa da dikkat çekici ve olumsuz bir özellik olabilir kimileri için. mesela benim için; fakat şunu eklemediğim için pişmanım: programın tek kötü özelliği varsa o da budur. şu an için bu program yayımlanırken bana kanalı değiştirebilecek tek şey canlı ve kaçırılmayacak derecede önemli bir futbol maçıdır.