• misli.com'dan gelen mesajda kazandınız yazısını görünce bir an heyecan yaptım çünkü iddaa oynamamıştım, demek ki toto tutmuştu.

beyler :(

http://i.imgur.com/ippolmh.jpg
  • %100 ihtimalle kazanacak kupon bedelinin 3587226,75 tl olduğu şans oyunu.
  • düzenli olarak 5 haftadır , her hafta 20 tl bilyonere atarak oynadığım oyun. en fazla 13 bilip 21.45 kazandım.
    bana milli piyangodan daha güvenilir geldiği için . türkiye'de ki iddia tekelinden daha adil ve profesyonelce göründüğünden; zevk alarak, kaybettiğime üzülmeden oynadığım yegane kumar.
    ama bu yılın 14. hafta oyunundaki gibi 15 bilip 400 lira alırsam gerçekten üzülürüm. iddia ya yazsan 15 maç ve bilsen 3 liraya iddiayı batırırsın. öylede garip seçmece bir toto

bu hafta da 16 lira yatırıp 13 bilerek 137 lira aldığım sanal kumar. fenerle beşiktaş maçlarına güvenmeseydim keşke .
  • bana göre şans faktörü nün en az etkil olduğu oyun
  • fransa futbol ve basketbol liglerini iddaa'dan çıkararak fransız mallarına boykot kampayasına destek veren kurum. aynı zamanda allah akıl fikir versin dediğim kurum.
  • 23-27 aralık 2011 tarihleri arasında oynanacak olan maçlar için 13 tutturan kişilere bayram yaptırmış şans oyunudur. eeee chelsea, arsenal, liverpool, manchester city, glasgow rangers, standard liege takımları aynı hafta puan kaybederse olacağı budur. vay monako. bir de bu haftaki maç sonuçları açıklandıktan sonra kendi kendime "lan eğer 15 tutturan varsa gidip ona domalırım" dediydim, şükür tutturan olmamış.
    13 tutturanlar bile 3.663 tl almış yavv, en az 10 kere 13 tutturdum daha bir kere 300 tl bile alamadım, benim oynadığım haftalar herkes benden kopyamı çekiyor ne yapıyor anlamadım.
  • (#156277214) ya senin boktan yaralanma hikayenle spor toto'nun alakası ne ya yemin ederim inanılmaz tiplerle birlikte yaşıyoruz.
  • dün 15 maçın 12sini tutturduğum ve 25 kuruşa yaptığım kupon karşılığında 23 kuruş kazandığım şans oyunu.
  • bu firmanın nasıl bir reklam/pazarlama stratejisi var çok merak ediyorum. bu ülkede onlarca spor ve sporcu para, ekipman yardımı ararken bunlar gitmişler çok global bir ürünleri varmış gibi kolombiya medellin'de yapılan dünya okçuluk şampiyonasına ve dünya okçuluk federasyonuna sponsor olmuşlar.

http://www.worldarchery.org/
  • bu hafta ikinci kez oynadığım oyun idi. 15 maçın 13'ünü tutturunca bir heyecan yaptım. geçen haftalarda 13 maçın sonucunu doğru tahmin edenler ne kazanmış diye baktığımda 7-8 bin liraya kadar çıkıyordu bu rakam. heyecan daha da arttı tabi. bir baktım kazandığım ödül 2,29 lira. 50 kuruşluk kupon yaptık. maçların çoğunu bildik ve kazanılan ödül 2,29 lira. helal parayı harama çevirdik. kaç kişi 15'te 13 yapmış diye bir baktım yaklaşık 42 bin kişi. 65 kişi 15'te 15 yapmış. tabi sadece ben değil diğer insanlarda kaybetti ama 42 bin nasıl bir rakam yahu? benim oynadığım haftayı mı buldunuz tutturacak birader? öğrenim kredisini yatırma hayalleri kurmuştuk yarım saatliğine ne güzel...
hesabın var mı? giriş yap