• bu haftasına kadar felipo melo'nun 5, oğuzhan özyakup'un 6 sarı kart gördüğü bir sezondur.

başka bir sözüm yok hakim bey.
  • şu sıralar, galatasaraylıların her geçen günü bırak, her geçen dakika kendilerini aştığı sezon oluyor. beşiktaş ve fenerbahçe -bana göre- haklı olarak avrupa kupalarından men edilmiş; galatasaraylı zil takıp oynamış, şimdi takımı patır patır sıçınca da gelmiş "e bu cezalar bunlara avantaj oldu yau!" diye ağlıyor. mantığa gel. utanmasa "uefa, beşiktaş ve fenerbahçe'ye galatasaray'ın önünü kesmek için ceza verdi." diyecek ki; utanma olmadığı için onu da der yakında... senin takımın iki kulvarı bi arada götüremiyorsa ben n'apim? bilerek maç mı kaybedeyim? kafaya bak anasını satim...
  • fikstüründe derbilerin yine son haftalara denk geleceği sezon. hep tesadüf zaten.
  • bugün oynanacak antalyaspor - kayseri erciyesspor maçıyla başlayacak sezondur. temennim sezon sonunda kasımpaşa ile rizespor'un küme düşmesidir.
  • her sene 10 puan farkla şampiyon olan bir takımla puan farkı azalınca bünyelerde korkular oluşturan sezon.
  • galatasaraylı dostlara göre lig;
    gs son 2 sezon la liga'da şampiyonluğunu ilan ederken, bu sene fenerbahçe'nin 8 puan farkıyla çok sıkıcı, çok kalitesiz bi nevi azerbaycan topaz premyer liqasina dönüştü.*
    (bkz: yav he he)

tanım: daha şampiyonu belli olmayan sezon.
  • 3 sene önce 2 lira verip paranın bir tarafına koduğum haftanın neredeyse aynısı bir haftaya giren sezon. tek fark trabzon bu defa içerde. bakalım papaz pilav yiyecek mi yine.

http://oi53.tinypic.com/24pm7pt.jpg
  • büyük olaylara gebe bir sezondur. her maç taraftarlarla polisler arasında sürtüşme yaşanacaktır. sık sık gezi parkı için protestolar düzenlenecek ve pankartlar açılacak, karşıt görüşlü taraftarlar arasında kavgalar çıkacaktır.
  • bence süper bir sezon olacak. taraftarlar açısından tabii. zira bu taraftarlar birlikte polisle çatıştılar, gaz yediler, cop yediler, gözlerinden oldular. yeni sezonda her maç başka bir havada oynanacak. çarşı bunları unutmayacak, tekyumruk, vamos bien unutmayacak, ts taraftarları zaten tepkililer, göz bebeğimiz alkaralar eylemlerde gözünü kaybeden murat özdemir'i her maçta anacaklar, güzel şeyler olacak gibime geliyor. ben rte'nin yerinde olsam şimdiden takım yöneticilerini çağırır, bu taraftarları yeniden birbirine düşman edecek, öfkelerini rakip takımlara yönlendirecek atarlı giderli demeçler vermelerini telkin ederdim. yoksa var ya, her stat taksim olacak.
  • galatasaray'ın puan kazanabildiği son 3 maçta da hakem hataları oldukça dikkat çekmekte.
    1) antalya maçında drogba'nın bariz ofsayttan attığı gol.
    2) beşiktaş maçında burak eliyle kontrol edip drogba'ya yaptığı asist. (maçı bitmiş kabul ediyorum.)
    3) rize maçı. boğaz sıkan sabri'ye çıkmayan kırmızı kart. kendi ceza sahasında yere atan oyuncular.
    ve bütün bunlara rağmen:
    (bkz: omo bozo sokmok ostoyorlor)
hesabın var mı? giriş yap