şükela:  tümü | bugün
  • nasıl olduğunu merak ettiğim olay. geçen gittiğim spor kulübünde 2 tane hoş bayan bu eylemi icra ediyordu. bir yandan ağırlık çalışıyorlar diğer yandan kitap okuyorlar.
  • kondisyon bisikletinde spor dergileri okuyan biri olarak çok da garipsemediğim durum. ama bisiklet harici başka bir spor aletinin üzerinde yapılması zor ve gereksiz eylemdir.
  • sesli kitapla koşu yaparken gayet mümkün olan şey.
  • spor yapmayı boş vakit olarak düşünen insanların daha dolu bir şekilde değerlendirmeye çalıştıkları uygulamadır.

- ben de sürekli yeni ingilizce kelimeler ve eş anlamlılarını ezberlemeye uğraşıyorum.
  • bunu seks yaparken,kadinin kafasinin yanina koydugu kitabi okuyarak, gec geldigi icin kadini asiri memnun ettigini soyleyen zekalarin oldugu ulkede asiri normaldir.
  • stepper üzerinde çalışırken bi yandan gazete okuyan versiyonunu her gidişimde gördüğüm insan tipi. midesi bulanır lan insanın.
  • yürüyüş bandında öndeki panele kitabı koyarak yapılan eylem...
    kan ter içinde koşarken değil de tempolu yürüyüş esnasında okumak oldukça keyiflidir.
  • koşu bandında kosarken yapani gordum,guldum gectim
  • beyin sporu yaparken mümkündür.
  • koşu bantlarının, bisikletlerin, cross trainer'ların ön panellerindeki çıkıntı göte sokulsun diye yapılmış zanneden, spordan tek anladığı deli danalar gibi koşmak olan arkadaşların garipsediği eylem.