şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sevişmelik arkadaş veritabanı)'ndan ekmek çıkmayan arkadaşların "85 cm kol kası olan 337,5 kilo ağırlık kaldırabilen 30 yaşında bmw'si olan ve aylık 35 bin dolar geliri olan erkeğim, beraber spor yapabileceğim kadın arkadaş arıyorum." benzeri içerikler girerek ekmeğinin peşinde koşacağı veritabanıdır.
  • herkesin ankara’da olduğunu görür gibiyim. kurtuluş parkına gelmeyin lütfen. yeterince amca/teyze var zaten.
  • spor salonundan 15-20 dk içinde kolunuzdan çekip yoruldum diyerek çıkaracak arkadaş arıyorsanız doğru tercih olabilirim
  • amac fitness veya spor salonu body'si bulmak ise bu veri tabaninda karşı cins degil ayni cins daha makbul olandir.
  • şehir pek fark etmiyor. evinde havuz olan bir arkadaş varsa bu veritabanında buluşup beraber yüzebiliriz yaz bitene kadar.
  • spor yapmak için hiç tanımadığı birine ihtiyacı olduğunu sanan insanların toplandığı veritabanı.
  • istanbul florya ormanında sabah koşusu yapmak isteyen hemcinslerim (kadın) yeşillendirebilir.
  • her cumartesi farklı bi lokasyonda trail koşusu yapıyoruz. koşusuna güvenen yeşillendirsin. yarın sabah taşdelen mesire alanı 20k - 30k...
  • partner gerektirmeyen tüm sporları kendiniz yapın biriyle başlayıp o kişiyle sarınca ve o kişi bırakınca sporunuz boka batıyor.

şöyle örnek vereyim çoook eskiden zamanında 5 ay fitness yapmıştım sonra bir arkadaşımla devam ettim 2 ay onunla yaptıktan sonra bu bırakınca 7. ayımın sonunda sekteye uğrayarak bıraktım.

kickboks başladım bir arkadaşımla bir süre sonra bıraktı. aşık olmama rağmen bir süre sonra bıraktım.

biraz da benim aptallığım. normalde zerre birine bağlı değilim ama nedense soğudum küçükken.

o yüzden sporun en iyisi partnere ihtiyaç yok ise tek başına yapmak.
    fitness yapıyorum tek başıma gayet de mutluyum. saati ben ayarlıyorum kimseyle saati konuşmama gerek yok bu kadar basit.

kickbox da aslında arkadaşla yapmak saçmalık.
    sparring hep o kişiyle yapmıştım. hep de üstün geliyordum oysa başkasıyla yapıp arada benden üstlerle sparring yapabilsem daha çok gelişecektim oysa.

fitnessda da aslında partnerle çalışmak daha iyi hale getirir sizi. ama illah da gerek yok be. yine istediğiniz vücuda her türlü ulaşcaksınız. amaçsız abi.

ben her boku beraber yapanlara ayarım. adam spora arkadaş arıyor. kıyafet alışverişi yapacak arkadaş arıyor. hastane gidecek arkadaş arıyor.

bak 24 yaşıma geldim hala bazı arkadaşlarım böyle.
    zamanında utanmadan çağırırlardı beni 100 kez dedim abi ben çağırmayın böyle aptalca işlerinize benim neyime geldiniz? ben sizi neyime çağırdım bir düşünün. demek ki böyle biri değilim kendiniz gibi tek başına bir bok yapamayanları bulun dedim. yani bu kadar basit.

fazla girişmiş olabilirim ama cidden çok saçma ya. tek tabanca olmak her daim her noktada en iyisi.

edit: artı partnere ihtiyaç duyulan bir spor yapacak olabilirsiniz. spora gidin o gittiğiniz yerde partner bulursunuz. sikmişler arkadaşı.