şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sevişmelik arkadaş veritabanı)'ndan ekmek çıkmayan arkadaşların "85 cm kol kası olan 337,5 kilo ağırlık kaldırabilen 30 yaşında bmw'si olan ve aylık 35 bin dolar geliri olan erkeğim, beraber spor yapabileceğim kadın arkadaş arıyorum." benzeri içerikler girerek ekmeğinin peşinde koşacağı veritabanıdır.
  • herkesin ankara’da olduğunu görür gibiyim. kurtuluş parkına gelmeyin lütfen. yeterince amca/teyze var zaten.
  • spor salonundan 15-20 dk içinde kolunuzdan çekip yoruldum diyerek çıkaracak arkadaş arıyorsanız doğru tercih olabilirim
  • istanbuldan katıldığım ayak tabanı.
  • amac fitness veya spor salonu body'si bulmak ise bu veri tabaninda karşı cins degil ayni cins daha makbul olandir.
  • (bkz: cinsel açlığın afrikası olarak türkiye)
    lan spor salonunda veya koşu vs yaparken bile biri ile tanışamıyorsanız zaten buradan gelecek kişi ile bir geleceğiniz olamaz. sporu yavaşça bir kenara bırakıp 31 çeköeye devam edin.
  • acaba veleybol oynayacak ve kişi eksiği olan birileri var mıdır diye baktığım veritabanı. ancak görüyorum ki herkesin derdi yürümek veya koşmak. anlayamadığım şey insan neden yürüyüş veya koşu için birine ihtiyaç duyar? bunu cidden merak ediyorum laf sokmalı entry değil. ben koşuya çıktığım zaman aksine yalnız olup odaklanmayı, yürüyüşlerimde de bir şeyler düşünmeyi ve kafa dinlemeyi istediğim için anlayamadım. hele salonda çalışıp burada arkadaş arayanları hiç anlamadım. salonlarda zaten yığınla insan var, hiç kimse olmasa hocalar var. hoca olmasa çalışacak yığınla alet var. insanın zamanı kendi antrenmanını tamamlamaya anca yeter, arkadaş eksikliği neden hissedilir ki böyle bir ortamda? bilemiyorum altan ama neyse, iyi sporlar.
  • her akşam olimpiyatlara hazırlanır gibi spor yapıyorum. acayip gaza getirici spor çıkışı kebap yemeye gidelim demeyecek spor arkadaşları ahhaha
  • destekliyorum. ben 141 kiloyum spor yapamıyorum, spor yapin benim gibi olmayin.