şükela:  tümü | bugün
  • geçenlerde iq seviyesi en düşük alanlar başlığında herkes spor salonlarına bok atıp demediğini bırakmıyordu şimdi bakıyorum da amaç sağlıklı bir vücuda ve estetik bir görüntüye sahip olmak değil de karşı cinsle tanışmak, görüşmek he giderse daha ileriye gitmek olunca herkes sporcu kesilmiş sözlükte, şaşırmamak gerek konu kadın veya kadının herhangi bir unsuru olunca yurdum insanının beyninin yerine libidosu geçiyor ve normalde üç basamaklı olan iq sayısı birden sıfırlanıveriyor.
  • ankarada yapanlar yeşillendirsin gaza gelip yaparım belki ben de
  • berlin, bisiklet. gerci ilk amacim spor degil, gezmeyi seviyorum.
  • ankaralı badiciler yeşile bakıyor olacağım
  • spor hocasi arkadaslarin dikkat etmesi gereken kampanya. sozluk oluculeri bedavaya trainer ariyor gibi geldi bana. aman diyim.
  • buca hasanağa bahçesinde benimle koşmaya var mısın buca?*
  • adana’da baraj yolunda koşu yapıyorum, yoldan katılan 2 kişi var. git gide büyüyoruz, katılmak isteyenleri beklerim. sabah 5:30-6 arası bayram süresince buluşabiliriz.
  • izmir çiğliden masa tenisi oynayacak partner veya voleybol oynayan arkadaşlar ordasınız biliyorum.

(bkz: adım garavel bul beni)
  • sapanca'da her gün, gün batımından 90 dakika önce 5k koşuyorum. eşlik edecek yazarları bekliyorum.

ayrıca her cumartesi sabah 7'de kırkpınar'da buluşup doğa yürüyüşü yapıyoruz. orada yaş ortalaması daha yüksek ve yamaçlarda tempolu yürüyüş yapıyoruz.
  • kadıköy moda civarı akşamları basketbol oynamalık 30 yaş üstü, olaya sadece keyif amaçlı bakan insanlardan bir ekip mi oluştursak? ilgilenen varsa yeşillendirebilir.