şükela:  tümü | bugün
150 entry daha
  • lise ve üniversite yıllarımın büyük bölümünü büyük oranda obez veya obeze yakın bir seviyede geçirdim tabi o zamanlar da hep spor yapıyordum ama ufak tefek ve üniversitenin son 2 senesinde bu işe iyice kafayı taktım.
    tabi bu işe kafayı takmamın en büyük sebebi 5 yıllık bi ilişkimin aldatılarak son bulması ve sonrasında düştüğüm boşluk oldu.
    boyum 187 ve kilom da 110-115 arasındaydı. 2 ay içerisinde 100'ün altını gördüm ve daha sonra 87'yi gördüm ve bu süreçte ciddi kas kazanımım oldu.
    lise ve üniversite yıllarımda olmadığı kadar enerjiğim şu an hatta spor yapmadığım geceler uyuyamıyorum.
    ip atlıyorum, koşuyorum ve ağırlık kaldırıyorum. 24 saat enerjim bitmiyor gibi ilginç bir şekilde.
    eğlenmeye çıktığımda gece 2-3 gibi en geç arkadaşlarım artık dönelim diyor ama ilginç bi şekilde bunu ilk diyecek kişi benken artık o da gelmiyor.
    bana kalırsa sağlıklı bir erkek en az 3 kilometre koşabilmeli, aralıklarla 100 şınavı çekebilmeli ve en azından 10 barfiks çekebilmeli.
    spor bir arabanız var ve yıllarca garajda yatırıp egea'ya binmişsiniz gibi bi his benim için şu anki durumum
  • aynısını yaşayan var mı bilmiyorum ama spor benim libidomu artırıyor. kas, duruş, omuz falan bunlar tamam da libido ne alaka bilen varsa aydınlatsın. hanımla birlikte merak ettiğimiz bir soru
  • deneyim, özgüven, mücadele, öğrenme çoğaltabilirsiniz.

voleybolun v'sini bilmeyen ben şimdi her hafta hocalar eşliğinde oynuyoruz. kendi kendine konuşuyorsun vay be ben böyle oynuyabiliyormuydum diye, bunu bir de oynadığın karşı rakip ve takım arkadaşların da söylediğinde daha bir motive oluyorsun.
  • sağlam bir vücut, yüksek cinsel güç ve özgüven
hesabın var mı? giriş yap