şükela:  tümü | bugün
  • bakin nasil kas yaptim, nasil fit oldum ne harika bir vucudum var ama! reklam kokan hareketler bunlar
  • sahilde koşanları gördükçe neden lüks olduğunu anlamadığım tespit.
  • yaklaşık 3 haftadır iş çıkışı spora gidiyorum arabam var önce fitness ile 25 dakika=100 kalori olacak şekilde başlıyorum sonra bisiklet çevirme ardından yüzme havuzu,jakuzi,sauna'da ter atma duş 3 haftadır epey faydasını gördüm ama eve gidince bazen pestilim çıkıyor.
  • iyi bir spor salonunun yıllığı 1800 tl civarındadır, eğer yılda 150 kez gidebiliyorsanız, her ziyaretiniz 12 tl dir. herkes bütçesine göre değerlendirecektir bu fiyatı.
  • türkiye şartlarında bir gerçek. bırakın yapmayı izlemesi bile lüks.

http://biliyoruzdakonusuyoruz.com/…etistiremiyoruz/
  • spor yapmak istemeyen tembel bünyelerin açıklamasıdır.koşmak ya da yürüyüşte mi paralı oldu?
  • bir gece maçı olarak halı sahanın saati maksimum 8 lira, bence uygun.
  • şahsen salon fiyatlarının yükselmesini bi yerde doğru buluyorum zira adamlar atıyorum 20 kişi kapasiteli salona ucuzdan veriyoruz diyip 120 kişilik kayıt alıyor. her alet başında yarım saat sıra bekliyorsun, bi aleti alıp götüren tekrar yerine getirip koymuyor onların peşinden koşuyosun. spor salonları lüks harcamalardır ve altyapısı kadar insan alınmalıdır. rağbet fazlaysa fiyatı artırırsın ki kayıt olma sayısı düşsün, içerdeki kalite artsın diye.