• kurthan fişek'in 479 sayfalık kitabı ayrıca profesörlük çalışmasıdır...
    türkiye'deki spor yöneticileri veya spor yöneticisi olmasa da sporla ilgili kişiler okusalardı 1980'de yazılmış bu kitabı şimdi ispanya'nın yerinde olabilirdik...
  • 2. üniversite olarak açıktan başlamayı düşündüğüm bölüm. bölüm hakkında bilgisi, ilgisi olan okuyan/mezun olan sözlük yazarlarından mesaj kutumu yeşillendirmesini bekliyorum.
  • bahçeşehir üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini aldığım bölüm. bugün buradan mezun birçok spor yöneticisi ülkenin değerli spor kulüplerinde çalışmakta.
  • 2. üniversite kapsamında başladığım ve hatta 3 gün sonra vizelerine gireceğim bölüm.
  • ıkinci üniversite sebebiyle kayıt olduğum bölüm. okumuş, okuyan, bilgisi olandan yardım beklediğim konu.. mesajlarınızı bekliyorum.
  • aldığım (sözlü, yani kesin olmayan) duyumlara göre dgs ile antrenörlük bölümüne geçişi artık mümkün olacak bölüm. yazılı kaynak bulursam editlerim.

uzun süre sonra gelen edit: yanlış duyumlar almışım.
  • dördüncü üni başladığım bölüm. önlisansta yer alıyor ama çok da farketmez zaten temel bilgim olması açısından okuyacağım sonrasında belki bu konuda bir yüksek lisans yaparım.
  • bu bölümü okuyanlar/bitirenler yeşillendirirse çok sevinirim.
  • bölümle ilgili bilgisi olan hatta bu bölümü okuyan varsa yesillendirirse sevinirim.
  • ankara üniversitesinin uzaktan eğitimine (bkz: ankuzef) bugün kayıt olduğum, oldukça ilgimi çeken ve beni heyecanlandıran bölüm.
    başlıkta hepi topu 9 entry var, bunun yarısı " bu bölümü okuyan-bitiren varsa yeşillendirsin lütfen" minvalinde.
    acaba online ders materyalleri hafif mi kalıyor diye düşündürdü.
    niye bu bölümü seçtiğime dair hiç bir fikrim ve ön araştırmam yok. zaten spor olsun diye okuyorduk bölümün ismi hoşuma gitti. ilahiyat ile ikisinin arasında kaldım son anda bunu seçtim. neyse hayırlısı olsun bakalım.
    ha unutmadan,
    bu bölümü okuyup bitiren varsa ahasdfj
hesabın var mı? giriş yap