şükela:  tümü | bugün soru sor
 • www.sporalisverisim.com

  as spor malz. san. tic. ltd. şti. tarafından kurulan indirimli orijinal spor malzemeleri, vs. satan online alışveriş sitesi.

  daha önce diğer tüm internet alemindeki sitelerin en uygununun indirimli fiyatı 210 tl olan bir adidas ayakkabıyı, 130 tl gibi bir rakama almıştım bu siteden. yine benzer bir sipariş verdim 400 liralık ayakkabıyı 250 tl ye görünce. bir yandan da korkmuyor değilim..
 • sahte urun satan magaza, uzak durun. 20 liraya cinden aldiklari ayakkabilari kerizlere indirimli diye satiyorlar.
 • site sahibinin yerinde olsam eksisozlukte reklam diye anlasilan parayi vermem, basligi bile duzgun acamamisin nasil bir rezillik bu, musteri memnuniyeti sifir resmen

  site hakkinda bir kac yorumu buradan gorebiliriz

  https://www.sikayetvar.com/sporalisverisimcom
 • esenyutta merviden altı bir yerde çin malı ayakkabıları kakalamaya çalışan bir site.

  ayrıca marcelo böyle bi sitede ana sayfada fotoğrafının yayınlandığını görse bileklerini keser, bunun üzerine maddi manevi tazminat davası ile 222 milyon euro alabilir.
 • on numara site.

  adidas'ın bb2969 numaralı modelini çok beğendim, 375 tl, hatta mağazadaki adam yeni fiyatlar geldi güncellemeden alın falan dedi satış taktiği dedim kazımadım. aradan 1 gün geçti ki oldu mu 415 tl.

  internete yazdım, barcin, sporjinal ve sporalışverişim.com çıktı. lan dedim üye olayım indirim falan veriyorlar derken %15 üyelik indirimi verdiler. sitelerinde ise ayakkabı 375 tl idi ve 310 tl gibi fiyata kargo dahil sipariş verdim.

  ayakkabı dün geldi, kutusu orijinal, ayakkabı orijinal, defosu vs. yok.

  benim tecrübem böyle, kendilerine teşekkür ediyorum.

  ayakkabının şu an ki fiyatı 458 tl link