• sahte urun satan magaza, uzak durun. 20 liraya cinden aldiklari ayakkabilari kerizlere indirimli diye satiyorlar.
  • malum efes pilsen ismi alkollü içecek adı olduğu için 1 sene sonra değiştirilmesi konuşuluyor.yıllarca alıştığımız bu büyüleyici isimli spor klübünün tarihin derinliklerine yerini başka isime bırakarak gömülmesi son derece üzücü olacaktır.efes pilsen olmazmış.ne olacak sütaş mı olacak adı.sütaş olduğunu varsayarsak efesin avrupadaki karizması ne olacak?basketbolcular kendilerini süt çocuğu gibi hissedecekler.gelin şu yanlıştan vazgeçin.
  • o kadar fazla ürüne o kadar fazla indirim yapmak biraz mantıksızlık yaratmıyor mu efenim? sahte ürün satıp satmadığından emin olmak lazım ki ben değilim. bilmediğimiz riskli olan bazı şeylerden uzak durmak lazım...
  • site sahibinin yerinde olsam eksisozlukte reklam diye anlasilan parayi vermem, basligi bile duzgun acamamisin nasil bir rezillik bu, musteri memnuniyeti sifir resmen

site hakkinda bir kac yorumu buradan gorebiliriz

https://www.sikayetvar.com/sporalisverisimcom
  • esenyutta merviden altı bir yerde çin malı ayakkabıları kakalamaya çalışan bir site.

ayrıca marcelo böyle bi sitede ana sayfada fotoğrafının yayınlandığını görse bileklerini keser, bunun üzerine maddi manevi tazminat davası ile 222 milyon euro alabilir.
  • on numara site.

adidas'ın bb2969 numaralı modelini çok beğendim, 375 tl, hatta mağazadaki adam yeni fiyatlar geldi güncellemeden alın falan dedi satış taktiği dedim kazımadım. aradan 1 gün geçti ki oldu mu 415 tl.

internete yazdım, barcin, sporjinal ve sporalışverişim.com çıktı. lan dedim üye olayım indirim falan veriyorlar derken %15 üyelik indirimi verdiler. sitelerinde ise ayakkabı 375 tl idi ve 310 tl gibi fiyata kargo dahil sipariş verdim.

ayakkabı dün geldi, kutusu orijinal, ayakkabı orijinal, defosu vs. yok.

benim tecrübem böyle, kendilerine teşekkür ediyorum.

ayakkabının şu an ki fiyatı 458 tl link
hesabın var mı? giriş yap