• (bkz: nike training club) ile basladim ancak baslangic seviyesinde oldugumu belirtmeliyim.
    biz de birakalim buraya ilanimizi
  • nişantaşı tarafında beraber fitness yapmak isteyen arkadaşlar yeşillendirebilir
  • meali: spor salonuna gidiyorum ama götümü iyi açıdan fotoğraflayamıyorum. biz bu kasları boşuna yapmıyoruz taammı! benim fotoğraflarımı çekecek, instagramda beğenecek birilerini arıyorum. yoksa koşarken, ağırlık kaldırırken arkadaşı ne yapayım. hem ben de onun fotoğraflarını çekerim, beğenirim. fotoğraf çekip paylaşmayacaksam yemişim sporunu.

çözüm: spor salonları fotoğrafçılarla anlaşsın. düğün salonu gezer gibi spor salonlarını dolansınlar. isteyene istediği açıdan fotoğraf çeksin de herkes bir rahatlasın artık. götünüzü çekip paylaşmaktan yorulmadınız gitti.
  • ben de studybuddy arıyorum. date e çıkıp saatlerce ders çalışacağız, sonunda bi sinema patlatacağız, tiyatroya gideceğiz, ara sıra içip dans edeceğiz falan. ama study kısmında hard bir performans bekliyorum, çalışmayı gerçekten seven, zorunluluktan çalışmayan birisi lazım.
  • seninle karşılıklı bandıl kaldırmak mı var bi hayalim dediğim veritabanı.
  • istanbul anadolu yakası sahili bisiklet turuna eşlik ederim diyen olursa beklerim.
  • bir boku tek başına yemeyen başladı hiçbir şeyi bitiremez gibi şey belirdi kafamda
    insanın kendi başına kendine eğleyebilmesi kadar kıymetli bir şey var mı şu dünyada?
hesabın var mı? giriş yap