şükela:  tümü | bugün
 • internet üzerinden özellikle iş seyahatleri gibi durumlarda kısa süreli spor salonu üyeliği almak için ideal olan site. şimdilik sadece istanbul’daki salonlarla anlaşmaları olsa da kısa sürede yayılmasını umut ettiğim.

  özellikle yaz sıcağında tatile, staja veya memlekete gidildiğinde merdiven altı havalandırmasız salonlar ölümken kaliteli olanların kapıyı 6 aylık üyelikten açması sıkıntı yaratıyordu. bu sistem sayesinde şehrin diğer ucundaki kuzenime 1 hafta kalmaya gittiğimde bile 5 giriş üyeliğimi alıp kimseyle muhatap olmama gerek kalmadan sporumu yaptım. bozmadan devam etmeleri umuduyla..
 • kullananların memnun kalıp kalmadığını merak ettiğim çoklu spor salonu üyeliği şeysi.
 • uluç bey var o kibar birisi gibi.
 • kullanan varsa yeşillendirebilir mi acaba?
 • yeni kullanmaya başladığım ve boş vakit buldukça spor salonlarını denediğim site.

  amaca yönelik bir sürü farklı salon bulunuyor bu sebeple salonları gezmek eğlenceli olabiliyor.

  hafta içi fitness salonlarına haftasonu da havuz salonlarına gitmeyi düşünüyorum. böyle esneklik sağlaması oldukça hoş.

  edit: üye olacaklara +15 gün ekstra üyelik için kupon kodu verebilirim.
 • istanbul'un herhangi bir noktasında herhangi bir spor salonunu rezervasyon yaparak kullanabilme özgürlüğü sağlayan sitedir.

  ben evime 10 dakika yürüme mesafesindeki bir otelin spor salonu ve yüzme havuzunu kullanıyorum ancak istersem başka salonlara da rezervasyon yapabilirim. ''bugün kadıköy'de işim uzayacak, 3 saat boş vaktim var; kadıköy'deki anlaşmalı salonda spor yapayım.'' deme şansı tanıyor.

  aylık 150 lira gibi bir ücret ödüyorum ve herhangi bir yıllık, 3-5 aylık sözleşme imzalamak zorunda olmamak iyi hissettiriyor. üyelik dondurma hakkı da tanıyor.

  kullandığım salon son derece temiz ve sakin; sabah saatlerinde ben dahil 2-3 kişinin aynı anda spor yaptığı bir ortamdan söz ediyorum. çalışanlar, uygulamanın sadece salonu kullanma hakkı tanıdığını söyleyip uygun bir program çıkarma konusunda yardımcı olmadılar fakat bunun dışarıdan, araştırarak takviye edilebileceğini sanıyorum. tabii benim gibi spora yeni başlayanlar için bu böyle, halihazırda bir program dahilinde spor yapıyorsanız bu zaten sizin için sorun olmayacaktır.