şükela:  tümü | bugün
  • www.sporcubesinleri.com.tr adresiyle dolandiricilik yapan, düşük fiyatli bir urun aldiginizda urunu hemen yollayip guveninizi kazanan, sonrasindaki buyuk meblali ilk siparisinizde urunleri yollamayan, para iadesini yapmayan, telefonlari acmayan site. ticari ahlak denen birsey yok. millete kufur bile ediyorlarmis sikayetvar da yazildigi uzere. uzak durun ve ozellikle spora gonul verenleri uyarin.

onlarca dolandiricilik sikayeti icin:

https://www.sikayetvar.com/sporcubesinlericomtr
  • 200 tl üzeri alışverişlerde çanta yollayacağız dediler tamamiyle uydurma.ayrıca cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar.
  • sipariş verdiğiniz ürünle ilgili bilgi almak amacıyla aradığınızda telefonu açmayıp mesaj gönderin diyen üstüne numaranızı bloklayan kepaze site.

ancak ben araştırdım sabit hatlı numaralarını buldum, kendilerine 0380 523 15 46 numaralı telefondan ulaşabiliyorsunuz.

edit: kargoya verdik dedikleri ürün gelmeyince takip kodunu sordum, geçen haftadan beri bu numaradan bilgi almamışım gibi "burası farklı bir departman, o tarafın telefon numarası farklı" demeye başladıktan sonra "geçen hafta burdan bilgi aldım" diyince olay çıkarttılar "git nereye şikayet edersen et" dediler durduk yere, ben sadece takip numarasını öğrenmeye çalışıyordum. gayet düzgün konuşmama rağmen lanlı lunlu konuşup "önce düzgün konuşmayı öğren" diye atar yapıyorlar bi' de.* kargoya verilmiş siparişi de iptal ediverdi.* para iadesi konusunda da bir ton sorun yaşayacağıma eminim. uzak durun, alışveriş yapmayı bırak bayilerinin önünden bile geçmeyin. ben ettim siz etmeyin.

ayrıca numara kesinlikle onların numarası arkadaşlar, mağdur olanlar darlayıp haklarını arayabilirler bu numaradan.
  • 3 kez alışveriş yaptığım supplement sitesi. ilk alışverişimde protein tozu ve kreatin sipariş etmiştim. kreatin gelmedi. iletişime geçtiğimde yardımcı oldular ve kreatinimi yolladılar. daha sonraki alışverişlerimde hiç bir sıkıntı yaşamadım fakat sikayetvar.com'daki şikayetleri gördükten sonra bir daha alışveriş yapmamaya karar verdim.
  • dolandırıcılar satın almayın kesinlikle.
  • siparişi göndermezler, iadeyi yapmazlar.
    dolandırıcılık sitesi, aman diyeyim uzak durun.
  • parasını verdiğiniz ürünü göndermeyen, müşteri hizmetlerine ulaşılamayan dolandırıcı firma. internetteki yorum ve şikayetleri okumadan direk alışveriş yaptığım için pişman olduğum site.
  • aynen yukarıdaki entry gibi yüzyılın salaklığını yaparak araştırmadan alışveriş yapma gafletinde bulunduğum firmadır.

bu hırsız orospu çocukları paranızı alır malınızı göndermez. telefonlara çıkmaz, whatsapp'dan cevap yazmaz sizi ortada bırakır.

aman diyeyim; 40 yılın başı bir tufaya düştük nazarımız olsun; siz düşmeyin!
  • alışveriş yapmayı düşündüğüm ama yorumları görünce vazgeçtiğim site.
    şimdi durduk yere kortizol salgılayıp kasları eritmeye gerek yok.
  • her gün indirim, kampanya vs mesajı atmaya başlamış olan dolandırıcı firma. almayın, aldırmayın. batıyorlar baksanıza.