şükela:  tümü | bugün
  • adıyaman’ın gölbaşı ilçesinde vuku bulan olay.

birileri istediği kadar görmezden gelmeye, umursamamaya devam etsin. bu tarz haberler her geçen gün artmakta. ve yeteri kadar tepki vermezsek normalleştirmeye çalışacaklar. hayır efendim, alıştırılmayacağız bu haberleri duymaya. damacanaya hallenen, sporcusuna kafasına estiği gibi tecavüz edebilme cesaretini kendinde gören zihniyetin her zaman karşısındayız.

en boktan işlerle uğraşan insanlar ödüllendirilirken sporla, sanatla, bilimle uğraşan insanlar bu tür muameleleri asla hak etmiyor.

--- içerik ---
    uluslararası boks antrenörlüğü sertifikasına sahip adnan d. (45) ile adıyaman’ın gölbaşı ilçesinde lise öğrencisi olan boksör m.k. (15) ve diğer sporcular, kulüpler arası boks hazırlık karşılaşmalarına katılmak için mersin'e gitti gitti. iddiaya göre antrenör, burada m.k.’ya tecavüz etti. 15 yaşındaki m.k. mersin’den adıyaman’a döndüğünde durumu ailesine anlattı. aile polise giderek antrenör hakkında şikayette bulundu. polis, savcılığın talimatıyla antrenör adnan d.’yi gözaltına aldı. emniyette ifadesi alınan adnan d. daha sonra gölbaşı adliyesine sevk edildi. adli makamlar şahsın tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi. olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
    --- içerik ---
  • (bkz: sike sike şampiyon) * *

edit : döl israfı vs vs gibi hakaretlere istinaden ; ske ske şampiyon tezahuratını yanlış anlamış antrenör eylemi anlamında yazılmıştır , bu durumda bana göre ironiden ibarettir ve buralarda yaşamasam eğlenceli gelirdi anlamındadır .

yoksa tacizi tecavüzü yücelttiğim goygoya vurduğum vs vs filan yok.
  • lise mezunlarına antrenörlük belgesi verilen ülkede yaşandığı iddia edilen olay, milli sporcuysanız ilkokul mezuniyeti de yetiyor bu arada.
  • tecavüz haberinin altına sike sike şampiyon yazdıktan sonra saçma sapan 'ironi yaptım' ayağı çeken bir adet döl israfı içeren başlık.

edit: tarihe not düşelim.
    https://i.hizliresim.com/lobry1.png
  • korkarak açtım lan yılmaz vural mı diye. değilmiş.
  • noluyor amk dediğim olay. türk insanının içinde bulunduğu çirkin gidişatın da amk.
  • bugünleri geçtim geleceğimize de zarar. eminim ki şu tip haberler yüzünden nice baskıcı aile zaten sosyalleşmesinden tedirgin olduğu kızlarını korkularından bu tip organizasyonlara da yollamaz. yazık ki ne yazık ülke ne hallere geldi.
  • aslında bu olaya (bkz: sike sike şampiyon) diyerek ironi yaptığını düşüneni sikeceksin!
    (bkz: al sana ironi)
  • gundemi takip ediyordur. bu fantazi brazzers da moda bu aralar.