• akatlara da şubesi açılmış ya da açılmak üzere olan spor merkezi.
  • akatlara senelik aboneliğe 2400 dolar çakan fahiş kılap.
  • sürekli avantajlı üyelik için son gün şu gün bu gün diye mesaj atan firma. son gün her gelen mesajla güncelleniyor tabi.

kardeşim karşında akvaryum balığı yok, boşuna atıyorsunuz bu mesajları. 3 günde bir hafızayı resetlemiyoruz. avantajlı üyelik için son günmüş.. nasıl bir pazarlama anlayışıdır ya, inandırıcılık sıfırın altında.
  • haftaiçi gündüz saatleri temalı ev hanımları paketinin ardından akşam üyeliği diye bir şey başlattığını da haber veren spor zımbırtısı.
  • hiçbir şekilde cep numaranızı vermeyin bunlara. ben yaklaşık 3-4 sene evvel vermiştim, o zamandan beri hiç durmadan taciz ediliyorum.
    zaten bostancı'daki mekanlarının hijyenik durumu umumi tuvaletten hallice. ayrıca otoparktan da ücret alıyorlar (üyeler dahil). gidin belediyenin parklara bahçelere koyduğu aletlerde çalışın. hiç olmazsa "gampanyamız var gampanyamız var" diye sms atmazlar.
  • 3 senedir haftada bir bana "avantajlı üyelik için son gün bilmemne!" diye mesaj atıyor.
    hayır bu kadar mı kıt olunur...
    ben size nasıl inanayım ? her ayın son gunu sizin avantajlı üyeliklerin son gunuyse avantajsiz dönemleriniz ne zaman sorması ayıp ?

inadına gideceğim, "ben avantajsiz üyelik istiyorum." diyeceğim.
    sonra da telefonla avantajlı üyelik fiyatını soracağım (eski uyelere telefonda ücret söyleniyor - denedim çalıştı )

sonra ikisini karşılaştıracağım.

evet isim yok öyle boş işlerle uğraşıyorum iste...
    höf be! eyyorlamam bu kadar.
  • bostancı şubesi için minimum 12 aylık üyelik alan spor tesisi.

otoparkı da ücretli olduğu için tüm üyeler yol boyu park etmek zorunda kalıyor. gördüğüm kadarı ile de yazın akşamları barbekü yapıyorlar. gerçi yıllık o kadar bedel aşan kurum her akşam barbekü yapsa koymaz.
  • saygisiz spor salonu
hesabın var mı? giriş yap