şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni nesil taytıyla endam eden hanımefendidir. durmaz, hareketlidir, kah sevgilisiyle birbirlerini kaldırırlar, kah bebeğini sırtına alıp şınav çeker, kah çocuğunu alıp teybıl tap yapar. sukuatsız duramaz, kafasının üstüne dikilir devamlı yapar da yapar. fit olmak spor yapmak güzeldir ama bokunu çıkarmak hatta buna çocukları da malzeme etmek gerçekten iğrençtir.
  • sporla değil götünü büyütmekle kafayı bozmuş kadındır.
    uyandı kezolar bu işe spor yapıyorum ayağına günde 10 kere arasında fauna, flora allah ne verdiyse oluşmuş götünün resmini atarak müteahhit ve oto galerici abazaları düşürme peşindeler.

    squat ve supplement sayesinde sermayesini büyütme peşindedir.

    eskiden üstüne tunik giymeden taytla sokağa çıkmayanlar şimdi dar taytla profilden domalayazarak poz verme, kendini pazarlama derdinde.
  • türk olanlarını bilmiyorum, zira 5 yıla yakındır amerika'da yaşamaktayım, ama abd'li olanlarının büyük ihtimalle psikolojik sorunları vardır. amerika'daki obezlik sorunu yüzünden lisede falan chubby olup dalga geçilen bu kadınlar sonda hırs yapıp zayıflıyorlar, sonra ise delirip (çünkü abd insanı delirtmeye çok müsait bir ülke, dünyada en çok mental bozukluğu olan insan abd'de var) spor yapa yapa erkeksi bişey oluyorlar. bu erkekleşmiş terminator vücutlarını da seksi sanıp bol bol instagramda paylaşıyorlar. artan testesteron yüzünden bir çoğulla konuşulmaz bile, full sinir oluyorlar.