şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ducati nin turkiye distributoru. yeri bebek tedir.
 • ktm'in türkiye distribütörü.
 • ekşifest'de ekşiteker e arka çıkıp stand açtıkları gibi ktmler hakkında bilgi sahibi edindirdiler.

  yeri hasanpaşa kadıköydedir. web adresi http://www.spormoto.com/
 • girişe kemal merkit'in efsane dakar motorunu koyup, ktm marka tost makinesi satmayı bilip iki ay boyunca bir fren diskini getirtememiş distribütor bozuntusu. parçayı getirtememeyi de geçtim de fren diski neden stokta olmaz arkadaş? ayrıca tek madur da ben değilim. böyle rahatlık yamaha da bile yok.
 • arkadaşımın motorunun bozulan parçasını 6 aydır avusturya'dan getiremediği için kendisine motora binmeyi zehir etmiş distribütör bozuntusu firma...

  motorun enjeksiyon sistemini yöneten bu parçasının (throttle body) zaten kalıtsal sorunu olduğu bilinirken, spormoto bu parçayı elinde bulundurmuyo, garantiden değiştirmeye yanaşmıyor, bunlar yetmezmiş gibi altı aydır getiremiyor... daha dogrusu önce doğru parçanın yarısını, sonra eski modeline ait bizim arkadasınkine uymayan yanlış parçayı getirmişler... şimdi ise parça gümrükteymiş de çekemiyorlarmış...

  özür yok, bir şekilde mağduriyet giderme yok. adam bu motoru taşımak için kamyonet aldıydı. o da altı aydır yatıyor...

  bir tek; kazık rakamlara motor ve aksesuar satmayı bilen bu firma, iş distrübütörlüğün gereğini yapmaya geldiğinde tık yok...

  ne çekti bu endurocular spormoto'dan...

  ktm ktm duy sesimizi....!
 • "parasını peşin alıp 3 hafta sonra sizi ararız dedikleri ön dişlinin akıbetini aylarca telefonda öğrenemeyip
  5. ayda bizzat nazikçe sormaya gittiğimde:
  "kapanmaya yarım saat kalmış şimdi yea, uğraştırma bizi şimdi bea, sonra gel bea" şeklinde nazikçe yardımcı olan personele sahip distribütör.
  ktm markasından soğuma sebebi"
  diye bir entry girdiğimi gördüm rüyamda geçen gün, hayırdır inşallah..
 • rallilerde sponsor olmayı bilen fakat tüketicinin korunması hakkında kanunun gereklerini yerine getirip, garanti kapsamındaki bir parçayı aylardır (throttle body) değiştirmeyi beceremeyen, müşterilerini mağdur eden, insanı ktm marka motorlardan soğutan firma.

  o değil de, sene olmuş 2013 müşteri odaklı hizmet sağlamayan firmalar da varmış dedirtiyor ya, oturup biz nerede yanlış yaptık diye düşünseler iyi olur.
 • 5.000 bakımında rutin değişimi olan buji için bile 3 ay bekletmiş firmadır.
 • daha 2 ay önce almış olduğum 1190 adventure'dan beni soğutan distribütör.
 • aldığım duyuma ve habere göre ankara'da yaşanan berbat servis ağından dolayı selçuk bektaşın showroomu ve servis ağı olan yeni bir yer açacağı hatta dükkanın falanda tutulduğu söyleniyor.ustalarıda rider dan abdullah usta süper olur gerçekleşirse.ankarada bol bol ktm severler çoğalır umarım.