şükela:  tümü | bugün
 • desteklenmesi gereken kampanya.

  ben belediyelerin spor salonlarını evsizlere açmak için hava sıcaklığıyla ilgili bir kriterleri olduğunu bilmiyordum. kar tatili gibi valilikten verilen bir kararla filan spor salonlarının açıldığını düşünüyordum. dün gece badim jekyll'ın entry'siyle bundan haberdar oldum ve bu sabah evimin ve işyerimin bulunduğu belediyelere birer yazı yazdım.

  herkes bağlı oldukları belediyelere birer yazı yazarsa en azından belediyelerde bir duyarlılık oluşturabiliriz. hepimiz her kış gelen haberlere çok üzülüyoruz, bu yüzden birlik olup belediyelerde bir duyarlılık oluşturmaya çalışmalıyız.
 • asıl evsizlere açılması gereken yerler camiler de neyse. mazallah sonra imam efendiler kızar filan. ulan avrupa'da nerede gece sokakta kalsanız gidip bir kilisiye girip uyuyabilirsiniz ama soktugumun memleketinde öyle değil. beş vakit namaz için yapılmış sanki o binalar. sonra da nasıl güzel müslümanlar olduğunuzu anlatırsınız kim bilecek?
 • #corbadatuzunolsun grubunun başlattığı ve çok üşüyen biri olarak can-ı gönülden katıldığım kampanya.

  twitter hesabım var ama kullanıcısı değilim, pek anlamıyorum...

  twitter müdavimi arkadaşlar, lütfen tt olmasına yardımcı olur musunuz... böylece belediyenin, ilgili kurumların dikkati çekilecek ve spor salonlarını daha erken yani kar beklenen bugünlerde açmasını hızlandıracak etki yaratılacak..

  winter is coming ve bir sürü evsiz insan dışarda :(
 • böyle başlıklar yukarda dursun
  desteklenmesi gereken kampanyadır
 • birlik olunca, el ele verince güzel sonuçlara ulaşılacağını gösteren, nihayet güzel sonuca ulaşmış kampanyadır..

  ibb bugün saat 14:00'ten itibaren spor salonlarını açacağını belirtmiş..

  #corbadatuzunolsun grubunun whatsapp grubunda sloganın belirlenmesinden, sonuca ulaşılmasına kadar gelişmelere şahit olan, acemi twitter kullanıcısı olarak elinden geleni yapmaya çalışan biri olarak söylüyorum;

  güzel şeyler yapmak, yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek her zaman parayla olmuyor...

  bir kaç tık ile nice muhtaç insanlara umut olabiliyorsunuz unutmayın...
  ve ihtiyaç olduğunda lütfen bir kaç tıkınızı esirgemeyin..

  bir deprem sonrası hepimizin evsiz kalabileceğimizi aklınızdan çıkarmayın...
 • güzel insanlardan güzel projeler çıkarın bir örneği olan bu projeye destek veren bütün arkadaşlara kocaman teşekkürler ve lütfen bulunduğunuz belediyelerden talep etmeye çalışın.

  sevgiyle kalın...

  dipnot: spor salonları yerine camilerin açılması gerek düşüncesini savunuyorum çünkü camiler 7/24 sıcak olabiliyor ama spor salonlarının öyle bir özellikleri bulunmuyor maalesef.