şükela:  tümü | bugün
  • nike, columbia markasını satan ve burunlarından kıl aldırmayan, snop, tüccar şirket. nasıl olsa isim satıyor deyip insanlara müşteri memnuniyeti(bkz: rezalet) andına hiç birsey sunmayan firma.(bkz: marka)
  • online alisveris yaparak sinirlerinizi yipratmamanizi onerdigim sikko firma.

verdigim siparisi kargolamak için 4 gün bekleten, 4 gun sonunda kendilerine ulaştığımda biz size kısa surede donecegiz diyen ve haliyle donmeyen gudik firma...

tekrar telefonla zar zor ulastım kendilerine, siparişimi iptal ettirmek için..hala beklemedeyim..
    web sitelerinin sakilliğinden anlamalıydım ama işte bir şans vereyim dedim...
  • palladium mağazasından aldığım çantanın fermuarı bozuldu. faturasını bulamadım ama kayıtlarına bakıldığında 7 mayıs 2016 tarihinde aldığım gözüküyor. kendileri bana uyguladıkları garanti süresinin 1 yıl olduğunu ifade ederek yardımcı olamayacaklarını söylediler. türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre garanti süresi 2 yıldır. ama adamlar devletin kanununu sallamıyorlar.

çeşitli platformlardaki yorumları okuduğumda yalnız olmadığımı, adamların satış sonrası hizmetinin rezalet olduğunu anlamak mümkün.
  • bu mağazadan aldığım nike marka şapkanın demir kısmı hiç yıkama yapmadığım halde 3 ay içinde paslandığı için iade talebinde bulundum, fakat kullanıcı hatası dediler. paslanmayı da ben mi yaptım?
    nike firmasına yakıştıramadığım bir alışveriş oldu. tepkim bir daha nike markalı ürünleri bundan sonra hiç kullanmamak olacaktır. kendileri bilir.
  • genellikle tüketici lehine karar vermeyen firma. yeni aldığım koşu ayakkabısıyla ilk koşumu yapacaktım. bağlarken bağcık girişi koptu, elimde kaldı ayakkabı. inceleme sonucu kullanıcı hatası olduğuna karar verdiler. nike gibi bir firmanın marka kalitesinin karşılığını pek veremedikleri ortada.

bu arkadaşlardan alışveriş yapmak isteyenler, zorlu center, aqua florya avm, forum istanbul avm, palladıum avm, maltepe park avm, torıum avm, bağdat caddesi, marmara park avm, canpark avm, mall of ıstanbul avm, gebze center avm nike mağazalarından yapabilir.