1. sportif kelimesinin dişil hali
 2. merter shell'in hemen yaninda spor adina her seyi satan bir magaza. tuncay'i bile satiyorlar galiba. ayakkabi cesidine hayran kaldim. her markanin her modeli mevcut. muthis bir hazine.
 3. iki tane doğru dürüst ağırlık bulamadığım site. diğer konuları bilmem de mevzu bu olunca sporköybakkalım.com olsa da olur. yüksek ağırlıklı plaka yok, ağır plastik dumbbell yok. ne anladım ben bu işten.

  edit: bulamadığım derken ben bulamadım diye değil, yok. bildiğin yok. gidiyorsun kondisyon ürünlerine, ağırlıklar diyorsun en ağır plaka 1,5 kilo?! yok yani daha ağırı, ben bulamadım değil.

  iyi arayınca olmayanı bulamıyorsunuz yani.
 4. şu sıralar devam etmekte olan nike adidas ve umbro markaları kapsayan 1 alana 1 bedava kampanyası, epeyce ilgi uyandırmış e-ticaret sitedir.
 5. uygun fiyatlı ürünleri ve hızlı gönderi avantajıyla favoriler arasına girmeyi hak eden alışveriş sitesi.

  ürün gamını biraz daha genişletirlerse; önemli "online alışveriş" sitelerinden biri olacağını düşünüyorum.
 6. verdiğim lafuma cüzdan siparişini bir dizi şanssızlık sonucu elime geç ulaştıran ama sorunun bir şekilde fark edilmesiyle ve zorluk çıkarmak yerine çözüme yönelik hareketleriyle takdirimi kazanmış site. tabi bunda hiç beklemediğim bir şekilde müşterisine ulaşan proje / iş geliştirme yöneticisi'nin katkısı da yadsınamaz.

sportive hakkında bilgi verin