şükela:  tümü | bugün
 • avrupa yakasındaki mağazalarından defalarca alışveriş yaptım. bu zamana kadar da ne çalışanlarıyla ne de ürünleriyle ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım. spor ayakkabı, kıyafeti vs. bir şey alacağımda ilk aklıma gelen yerlerden birisidir.
 • standart forma da üreten marka, formaları direkt numara basıp sahaya çıkacak kalitede.
 • internet siteleri üzerinden verilen siparişleri bir aydır kargoya vermeyen, siparişini iptal eden müşterilere ücret iadesi yapmayan, müşteri temsilcisine ulaşamadığınız, kapı duvar firmadır. yakında bunlarda konkordato ilan edip paramızın üstüne yatmazlarsa iyidir.

  edit: ürünler 25 günde geldi. bedeni uymayanları iade ettim, bu kez de 15 - 20 gündür ücret iadesi yapmıyorlar.
 • edit: ürünleri gönderdiler. biraz gecikmeli oldu ama olsun.

  batak firma. internet üzerinden sakın alışveriş yapmayın.

  buradaki ve şikayet var daki yorumlara bakmadan gafletle alışveriş yaptığım firmadır.
  daha doğrusu yapamadığım. siparişlerim'e giriyorsunuz günlerdir "hazırlanıyor"
  15-20 gün sonra sipariş iptali para iadesi prosedürü. o sürede senin paranı kullanma durumu.

  ülke resmen dingonun ahırına döndü. isteyen istediğini istediği şekilde yapıyor.
 • ozdilek avm deki mağazalarından kendi ürünleri antrenman icligi, tshirt, çorap ve basketbol sortu alıp kullandığım marka. sıklıkla kullandığım decathlon un ürünleri ile kıyaslayacak olursam iki firmanında kendi markaları bence başarılı. decathlon fiyat olarak bir tik daha avantajlı olsa da sportive in ürünleri biraz daha kaliteli. iki yıkamada ağzı yüzü bir yana dağılmıyor. bu sezon anadolu efes'in forma sponsoru da olmuş. basketbola destek veren markalara zaafiyetim olsa da obradovicin askerleriyiz diyorum.
 • içlik giyen adamda piçlik olmaz düsturuyla hareket edip kendileriyle tanıştığım firma. gayet başarılı ve uygun fiyatlara sahip. adidasa falan o kadar para bayılmanıza gerek yok.
 • anadolu efes ile forma sponsorluk anlaşması yapmış yerli marka.
 • internetten alış veriş yapıp herhangi bir sıkıntı yaşamadığım site. bir ayakkabı araştırıyordum ve en uygun sportive sitesinde vardı. aynı ayakkabı trendyol vasıtasıyla alırsam yine aynı site üzerinden gönderilecekti. evet ilk alış verişim olacağı için şikayet var sitesine baktım şikayetleri de okudum ama gidip siparişi verdim. ikinci günün akşamı kargoya verildi. şu an da ayakkabılar ayağımda. benden geçer not almış internet satış sitesidir. teşekkürler.
 • internet sitelerinden biraz teredütte kalarak sipariş verdiğim (yorumlardan ötürü) ama siparişimin sıkıntısız ulaştığı firma. kargoda birtakım problemler oluştu, müşteri hizmetleri araya girerek durumu halletti ve güvenimi kazandılar diyebilirim. bundan sonra uygun kampanyalarını yakaladıkça alışveriş yaparım.
 • müşteriyi memnun etme kapasitesi sıfır firma. günler önce aldığım siparişi mng kargo ile gönderdi. ancak mng kargonun satın aldığım ürünü bana 10 gündür iletmemesiyle asla ilgilenmiyor. defalarca yazdım, çözüm yok. telefonla asla ulaşamazsınız. aradığınızda hep 10. sıradasınızdır. test ettim 6 dakika boyunca beklememe rağmen bir kişi bile ilerlemedi sıra. mail atarsınız, otomatik cevap gibi sürekli aynı cevabı alırsınız. çözüm odaklı eylem gene sıfır. ödemeyi aldılar ama ürünün teslim edilmesinde sorumluluk almadılar. mng kargo başlı başına bir mesele. firmanın herhangi bir koluna ulaşma yolu bulana nobel verilse yeridir. yıldım gerçekten, uzak durun.