• muhtesem spor merkezleri. bilgisayarli kondisyon aletleri, squash, tenis, agirlik , yuzme havuzu vb nin birarada bulundugu kompleksler. istanbul'da atakoy, sisli ve levent de bulunur. uye olmak icin telefon actiginizda mutlaka sizi salonlarina cagirirlar. aile uyeliginin 4200 usd den basladigi super fitness centerlar.
  • ankarada bilkentte bulunur bi adet.
  • bi tanede izmir mavişehirde vardır. havuzu güzeldir
  • yakında kadıköy hasanpaşada açılacak bir adet..
  • ne kadar paralı kıro varsa imaj yapalım diye üye olduğu bir spor ve piyasa mekanı
  • kesinlikle güzel bir kuruluştur ancak tiki istilasına mağruz kaldığı gözlendiği için bu tip faaliyetler için daha küçük* ama güzel kuruluşular tercih edilmelidir. hem daha çok ilgi olur, hem kalabalık olmaz..
  • elite residance'in altindaki subesi cok guzeldir. istanbul'daki guzel havuzlardan birine sahiptir. havuzun hemen yanindaki jakuziye, eger icinde birden cok killi erkek yoksa girilebilir aksi halde otuzbir malzemesi olmamak icin sakinilmasi ve havuzda yuzulmeye devam edilmesi tavsiye edilir.

mekan guzel,yatirim guzeldir de hocalarini nereden ve nasil bulduklari anlasilamamistir. bir seyler sordugunuzda "bir saniye, hemen geliyorum" deyip ortadan kaybolurlar, bir daha da gelmezler. sans eseri yaninizdan gecerlerse de sanki lafinizi bolup kacmamislar gibi piskin piskin gulumseyerek gecer giderler...
  • enteresan bir spor merkezi... kesin ve degişmez dedikleri rakamlara güvenilmiyor... 15 dakikada ilk üyelik rakamının yarısına indiler ve 10 dakika daha sonra aynı fiyata bir arkadasımı daha dahil etmeyi teklif ettiler. yine de aldatılıyormusum hissinden kurtulamayıp, uzaklastım.
  • bizim dershanenin (bkz: armada) kantincisinin bile uye oldugu mekan..bazilari sirf sports a uyeyim demek icin uye oluyolar o ayri..
  • pazarlığın kesinlikle çok iyi işlediği alarko holding kuruluşu... bir şekilde telefon numaranızı ele geçirirlerse hayatınızdan bezdirene kadar ararlar... haftalık ya da aylık bedava tanıtım üyeliklerini abuse etmek süperdir... tek yapmanız gereken cebinizde yeterince para varmış gibi gözükmek ve kıl etmek isteyeceğiniz birkaç arkadaşınızın telefon numarasını da potansiyel müşteri referansı olarak vermek...

(edit: alarko kuruluşu olduğunu neremden nasıl uydurduğum da belli diil. tepe grubu ' nun şirketiymiş oysaki..)
hesabın var mı? giriş yap