şükela:  tümü | bugün
  • bir spor salonu zinciri. bünyesinde lüks oteller falan var. kurumsal mail hesabıyla üye olunabiliyor sadece sanırım.
  • hakkında sözlükte yalnızca bir entry girilmesine şaşırdığım oluşum.

geçtiğimiz mart ayından beri kullanıyorum, evimin yakınındaki le meridien otelin spor salonuna gidiyorum. hayvan gibi kalabalık macfitlere o paraları vermektense içerisinde bir sürü kaliteli spor salonunun olduğu bu oluşuma aylık 150 lira vermek daha mantıklı. gayet memnunum.

edit: umarım bunu dedim diye zam yapmazlar *
  • her zaman derim, spor disiplin işidir, disiplinize edemediğiniz çalışma spor değildir. şehir hayatında insanlar hep yorgun, hiçbir iş yapmasa da yorgun. 30 kere spora başlamaya niyetlensem de her seferinde salona gitmeye üşendiğim için kaydımı yaptırıp gitmemişimdir. bu açıdan bu firma son derece mantıklı bir sistemle iş yapmış semtini seçiyorsun, mutlaka yakınlarında kullanabileceğiniz bir spor salonu ya da lüks bir otelin spor alanı çıkıyor. kendini mecbur hissediyorsun bir nebze.

en kısa sürede deneyimleyip, görüşlerimi burada paylaşacağım.
  • bir arkadaşım buraya üye oldu, avantajlı yanının üyelik dondurma olduğunu söyledi. uzun süre gitmeyeceğin zaman bir süre dondurup sonra kaldığın yerden başlayabiliyormuşsun. keriz gibi 1 yıllık şırrak diye ödeyip toplamda 10 gün spor salonuna giden ben gibi enayi bünyeler için çok güzel gözüküyor. deneyimleyip tekrar editleyeceğim.
  • son iki aydır kullanan biri olarak, aylık üyelik olayı zaten beni kendine bağlayan şey, ilçe merkezlerinde de oturuyorsanız bir gün oraya, diğer gün başka salona gitmek adı konmamış mutluluk.
    salonda sadece fitness da değil; havuz, pilates ne varsa kullanabiliyorsunuz.
  • şubat ayından beri beğenerek kullandığım uygulama. kaliteli ve lokasyon olarak merkezi spor salonlarıyla anlaşmaları var. en sevdiğim yanı aylık üye olabiliyorsunuz ve üyeliğinizi dondurabiliyorsunuz. 6 aylık üyelik şartı yok şöyle kampanya yok böyle bilmem ne zırvalarıyla uğraşmak istememiş biri olarak bünyeme iyi geldi.