*

şükela:  tümü | bugün
 • bir spor salonu zinciri. bünyesinde lüks oteller falan var. kurumsal mail hesabıyla üye olunabiliyor sadece sanırım.
 • hakkında sözlükte yalnızca bir entry girilmesine şaşırdığım oluşum.

  geçtiğimiz mart ayından beri kullanıyorum, evimin yakınındaki le meridien otelin spor salonuna gidiyorum. hayvan gibi kalabalık macfitlere o paraları vermektense içerisinde bir sürü kaliteli spor salonunun olduğu bu oluşuma aylık 150 lira vermek daha mantıklı. gayet memnunum.

  edit: umarım bunu dedim diye zam yapmazlar *
 • her zaman derim, spor disiplin işidir, disiplinize edemediğiniz çalışma spor değildir. şehir hayatında insanlar hep yorgun, hiçbir iş yapmasa da yorgun. 30 kere spora başlamaya niyetlensem de her seferinde salona gitmeye üşendiğim için kaydımı yaptırıp gitmemişimdir. bu açıdan bu firma son derece mantıklı bir sistemle iş yapmış semtini seçiyorsun, mutlaka yakınlarında kullanabileceğiniz bir spor salonu ya da lüks bir otelin spor alanı çıkıyor. kendini mecbur hissediyorsun bir nebze.

  en kısa sürede deneyimleyip, görüşlerimi burada paylaşacağım.
 • bir arkadaşım buraya üye oldu, avantajlı yanının üyelik dondurma olduğunu söyledi. uzun süre gitmeyeceğin zaman bir süre dondurup sonra kaldığın yerden başlayabiliyormuşsun. keriz gibi 1 yıllık şırrak diye ödeyip toplamda 10 gün spor salonuna giden ben gibi enayi bünyeler için çok güzel gözüküyor. deneyimleyip tekrar editleyeceğim.
 • son iki aydır kullanan biri olarak, aylık üyelik olayı zaten beni kendine bağlayan şey, ilçe merkezlerinde de oturuyorsanız bir gün oraya, diğer gün başka salona gitmek adı konmamış mutluluk.
  salonda sadece fitness da değil; havuz, pilates ne varsa kullanabiliyorsunuz.
 • şubat ayından beri beğenerek kullandığım uygulama. kaliteli ve lokasyon olarak merkezi spor salonlarıyla anlaşmaları var. en sevdiğim yanı aylık üye olabiliyorsunuz ve üyeliğinizi dondurabiliyorsunuz. 6 aylık üyelik şartı yok şöyle kampanya yok böyle bilmem ne zırvalarıyla uğraşmak istememiş biri olarak bünyeme iyi geldi.
 • artan maliyetler yüzünden 1 şubat 2019'dan itibaren %30 zam yapacaklarını iletmişler biraz önce. enflasyon tü kaka tamam da %30 ne yahu %50 yapsaydınız seneye de giyerdik?

  neyse hazır başlamışken biraz da bilgi vereyim bari:

  yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. multipay'in kampanyasıyla üye olmuştum, 6 aylık üyelik 600 lira gibi bi tutara denk geliyordu. direkt aldım. yalnız 600 lirayı çat diye karttan çekti, ben her ay 100 lira alacak sanarken ekstre biraz şişti sayesinde.

  genellikle evime oldukça yakın bir beş yıldızlı otelin salonunu ve havuzunu kullanıyorum. bazı zamanlar yine başka bir beş yıldızlı otelin sauna, hamam ve buhar odasından faydalanıyorum.

  uygulama üzerinden her gittiğiniz salona tıpkı sinemia uygulamasındaki gibi check-in yapmanız isteniyor. tamam bir hizmet alıyoruz ve bunun suistimal edilmemesi adına böyle bir koşul var. bir de salona gidince bankoda bulunan dosya kağıdına ad-soyad-üye numarası-giriş tarihi-giriş saati-imza şeklinde bir kayıt daha isteniyor.

  telefondan yaptığım ben buradayım işlemi neden tek başına yeterli değil? eğer bunu güvenilir bulmuyorsanız neden bizi uğraştırıyorsunuz? adamlar kendi içlerinde bizleri kullanarak 2fa yapıyor, sinir oluyorum.

  bir de ilk gittiğimde her salonda standart uygulama olan yağ ölçümü istediğimde yalnız sports&merits'lilere normalde yağ ölçümü yapılmadığını ama bu seferlik yapabileceğini söyleyen hocaya da buradan selamlarımı yolluyorum.
 • muhtemelen vurgun yaptılar. kredi kartı bilgilerini topladılar, bedavadan abonelik ile parayı bir süre daha döndürüp kapatabilirler. maslakta eskiden onlarca yer ile anlaşmaları varken, şimdi sadece 4 tane yerle anlaşmaları var. bunlarda az kaliteli olsa diyeceğim lafım yok. urban riders ota boka kural koymuş. yani gelme diyor. diğerleri ise çöp.