şükela:  tümü | bugün
  • vepa group'un yepyeni markası.

geçtiğimiz aylarda istanbul bebek’te açılan bir çok spor markasının satıldığı harika bir mağaza.
    özellikle girişteki kara tahta çok hoş bir fikir olmuş.

2014 yılının şubat ayı itibariyle online alışveriş sayfası ile de mağaza da satılan ürünlerin çok daha fazlası ile müşterilerini buluşturacakmış.

mottosu da ilginç ve değişik; “sneakers for democracy”

mağaza da çalışan arkadaşlar ise çok yardımcı, bilgili ve sempatikler...

ayrıca mağazanın en güzel jestlerinden biri de şu; salı-çarşamba-cuma-cumartesi günleri, hafta içi sabah 7:30 da, cumartesi günleri sabah 08:00'de milli atlet oktay güneş ile bebek parkı önünde buluşarak, 5k koşularına da katılabilirsiniz.

facebook sayfası

gidin görün derim ben..
    zaten bir şey almadan kesin ayrılamayacaksınız.
  • sitelerinde yasal sure olan 10 gun icinde iade islemlerini tamamlayacaklarini temin ederler. iade ya da degisim istediginizde 15 gun boyunca sesleri cikmaz. siz "ne is?" derseniz ertesi gun halledeceklerini soylerler ve ertesi gun degisen hicbir sey olmaz.

veloturk icin ugramistim, yakinindan gecmemek lazimmis.
  • internet sitesinden alışveriş yapmak isterseniz pişman olabilirsiniz.son derece saçma çalışma prensipleri var.
    geçen hafta salı günü verdiğim siparişe bugün baktım.paketiniz hazırlanıyor bildirimini gördüm.

tam 1 haftada 3 parça ürünü hazırlayıp gönderemedi babalar.bende mesaj atıp bir sorun varsa bildirmelerini istedim.
    dikkatinizi çekiyorum sadece bilgilendirilmek istiyorum dedim.anında gelen cevap ile 3 parça üründen 1 tanesini isteğim doğrultusunda iptal ettikleri bilgisini verdiler.diğer 2 parça ürünü iptal etme fırsatı vermemek içinde ürünleriniz bugün kargoya teslim edildi muhabbetine girdiler.

vepa grup güvencesi filanda hikaye demek ki vepa'da güvenilirlik açısından sıkıntılı.
    tavsiyem alışveriş yapmadan buralara bakarsanız anında sağ üst köşede ki çarpı işaretine yönelip başınızı ağrıtmamanız yönünde.
  • sportsoul tarafından gönderilen cevap metni şu şekilde;

"sportsoul mağazalarımızda ve www.sportsoul.com sitemizde yer alan ürünlerimiz, markaların türkiye distribütörlerinden temin edilmektedir ve distribütörler tarafından önerilen satış fiyatları ile satılmaktadır.

sitemizde yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden dolayı özür diler, vepa group bünyesindeki sportsoul ile marka karması, farklı servis anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile size en iyi deneyimi sunmak için çalışmaya devam edeceğimizi bilgilerinize sunarız.

saygılarımızla,
    sportsoul"
  • gecikme, kayıp, bilimum benzer durumda musteriyi bile bilgilendirmeyen, berbat musteri hizmeti olan şirket.
  • güvenilesi,stok ürününü ertesi güne şehiriçinde alınabilen pek şükela alışveriş sitesi.
  • pazar günü verdiğim siparişi salı sabahı verdiğim adrese teslim etmişlerdir.

internet siteleri üzerinden kargo takibi çok başarılı yapılabiliyor, teslim yapacak aracın o anda haritada nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

bence başarılı bir alışveriş sitesi; üstelik 310 tl'lik ayakkabıyı 240 tl'ye satın alabildim.

başka sözüm yok.
  • bu siteden sipariş edilen ürünlerin geldiğini görmeniz icin uzun ömürlü olmanız gerekiyor, salı gunu verdigim sipariş hala kargoya teslim edilecek şeklinde gozukuyor. maile de cevap vermiyorlar, alıp once kendileri giyiyor herhalde sonra uygunsa gönderiyorlar. bu ürün bi elime ulassin bi daha tövbe. ha bu arada izmir'deyim öyle ulaşımın zor olacagi bir sehir de degil bence.
  • ilk alışverişimde hiç bir problemle karşılaşmadığım spor mağazası. online sipariş vermeden önce gelip buradaki yorumları okudum. zira pek bilindik bir yer değil. burayı okuyunca kafam karıştı fakat aynı modeli başka bir yerde bulamadığım için yine de siparişimi verdim. pazar günü verdiğim sipariş çarşamba sabahı elime ulaştı. kargo takip numarasını bulamadığım için attığım maile iki saat içerisinde dönüş yapıldı. yani kısacası benden geçer not aldılar. hem ilgili hem de kaliteliler. gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

ayrıca çok hoş bir mottoları var: sneakers for democracy