şükela:  tümü | bugün
  • aptal bir mahalle kabayısı, tek hücreli. haksızlığa karşı onursuzca, yüzsüzce davranan bunak. haksıza haksız diyemeyip, sürünün bir parçası haline gelmiş ayrıca, kendi görüşlerine sahip olacak zekası da yok maalesef.

umarım hakettiğini bulursun.
  • aktrolden çok aktrollerden daha çok sinir bozan sonradan erdoğancı olan mhp trollerinden birine benziyor. engellemek için yeterli sebep.
  • tsk'dan nefes kesen klip/@sporyazariboksor entry’sinde türk silâhlı kuvvetleri için “fetö'den, cemaatten temizlenen ordu hızla atatürk'ün ordusu olma yolunda ilerliyor.” diyen gafil mi gafil bir yazar.

bu arada aktroll değildir. kanıtı: (bkz: recep tayyip erdoğan/@sporyazariboksor)
  • zeka seviyesi ortalamanın altında,besili bir çomardır.yazık bunun karısına çocuklarına..
  • hulisi akar'ı savunmaya çalışan bir yazısı var, 45 dk okudum hala konuya giremedi pes ettim artık. akpli değilim alın bakın eski entrylerime diyerek tayyip götü yalayan entrylerini örnek göstererek kafa karıştırmaya falan da çalışıyor, garip biri.

tanım: döl israfı.
  • hulusi akar hakkındaki uzun yazısını okuduktan sonra, diğer entrylerine göz attım. göz atmaktan kastım 4 ay öncesine kadar tüm yazdıklarını okudum. hakkında yazılanlara baktığımda ise, hiçbir olumlu yorum yok; adamın yazdıkları apaçık ortadayken fetöcü ya da akp'li olmakla suçlayacak kadar cahillerin yorumları var.

ben kendisini okumaktan zevk aldım ve takip ediyorum bundan böyle. bağnaz, kendi düşüncesinden başkasına tahammülü olmayan sığ bir yaratık değilseniz, yazdıklarından bir şeyler çıkarmanız olasıdır, tavsiye ederim.
  • aktroll engelle geç
  • ülke için kaygılanan ve bir şeyler söylemeye çalışan ekşi sözlük yazarı.

1-2 entry'sini okuyup ak troll diye damgalamaktan vazgeçin insanları. güzel şeyler söylüyor; satır aralarını iyi okuyor, takip etmenizi öneririm.
  • şu sözlükte engelli listesinde en fazla aktroll bulunan yazarlardan biriyimdir herhalde, buna rağmen bu arkadaşa neden aktroll yakıştırması yapılmış anlayabilmiş değilim. arkadaş okuduğunuzu anlamaktan da mı acizsiniz?

görebildiğim kadarıyla parti fanatikliği yapmayan, olayları salt türkiye'nin çıkarları açısından analiz eden ve yakınımızda(özellikle suriye, doğu akdeniz) olup bitenler hakkında gayet güzel analizler yapan bir yazar.