şükela:  tümü | bugün
 • insanları "nerede, nasıl kalacağım" derdinden kurtarmak için tasarlanmış bir site bana kalırsa.
  bu sayede hiç arayıp sorulmayan o "uzak akrabalara" ya da normalde hal hatır sorulmayan o "uzak arkadaşlara" minnet etmeye gerek kalmayacaktır, kıps ;)
  video olarak evi inceleyerek de oturduğunuz yerden detaylı bilgiye erişebilirsiniz, bu sitenin en büyük artılarından biri olabilir.
  ee türkçe seçeneği de eklenirse bu site alır başını yürür.
  lan o değil de keşke benim aklıma gelseydi !
 • barselona, berlin, bilbao, sevilla, brüksel, dubai, dublin, granada, londra, lyon, madrid, milan, paris, roma, sevilla, valencia ve viyana şehirlerinde ev/oda kiralanabilen site. kalış süresini ev sahibi belirliyor kimi alt limit 4 ay diyor kimi 1 ay. maksimum konaklama süresi ise genelde 12 ay.

  bazı şehirler çok yoğun, 2018'e kadar boş ev/oda yok. fiyatlar genelde makul (pahalı şehirler hariç) ama düşük fiyata bulunacak bir oda muhakkak oluyor. lisansüstü, dil eğitimi veya erasmus amacıyla yurt dışına gidecek olanlar için kurtarıcı bir site bence. kişiye 'kimseye muhtaç olmadan' kalacak yer ayarlama şansı yaratıyor.

  depozito buradaki gibi bir aylık kira miktarında. ısınma ve temizlik için ekstra ücretler söz konusu. açıklamalarda belirtiliyor hepsi. ev sahibinin ingilizce bilip bilmediği de yazıyor.

  p.s. siteyi kullananların yorumu tabii daha reel olur, ben sadece gördüğümü yazdım. keşke işim olmasa da kaçıp bir ay roma'da yaşasam. ne güzel daireler var. *