• internet üzerinden müzik dinlemek için yeni bir seçenek. şimdilik beta testerlara hizmet vermekte. ayrıca yurtdışındaysanız bedava olanını kullanmanız mümkün. oldukça hızlı. hiç takılma olmadı henüz.
  http://www.spotify.com/en/

  edit: açtığım başlıklar arasında en fazla entry içeren başlık bu olabilir. hehe...
 • anlasmali ulkeler disinda kullanmaniz mumkun degil, ornegin amerikada kullanilama acik degil henuz, isvec norvec hollanda kullanildigini bildigim ulkeler, istediginiz parcayi butun olarak dinleyebiliyorsunuz yalnizca belli surelerde reklam veriyor reklam istemiyorsaniz o gun icin ornegin $1 gibi bise odemeniz yeterliymis...
 • muhtesem bir program imis bu spotify.. akliniza gelen hemen hemen her seyi bulup, aninda dinlemenin yani sira kendi playlistinizi de hafizasina ekleyerek bir nevi itunes gorevi de goruyor ayrica bunyesinde radyosu da mevcut.. 5 sarkida bir reklam giriyor ucretsiz versiyonunda ama ne yazik ki turkiye'de calismadigi haberini almamla birlikte istanbul'a donusumde baya arayacagim program olacak gibi gorunuyor.. onumuzdeki bir kac yil icerisinde internet baglantisini yanimizda tasimaya baslayacagiz ve bu tarz programlar sayesinde muzik sirketleri de telif haklarina bu sekilde care bularak biraz rahatlayacaklardir tahminimce..
 • türkiye'den de proxy yardımıyla üye olunup kullanılabilen program.şarkı indirme derdini böyle giderse ortadan kaldıracak görünüyor.arşivi geniş ve şarkıları kesintisiz çaldığı için kendi arşivini açıp dinlemeye gerek bile kalmıyor çoğu zaman.
 • "müzik endüstrisi free downloadla sarsılıyor bunu nasıl alt ederiz" başlıklı tartışmalara bir serinlik getirmiş programdır. şimdilik yurtdışında muhtelif yerlerde, muhtemeldir ki pazara etkin giriş için- davetiyeyle ücretsiz kullanıma açık. "ama benim last.fm im?" diye ağlayacakken tam last.fm uygulaması olduğunu da öğrendim. bundan mütevellit evi arabayı üzerine yapacağım tez zamanda.
 • türkiye'den de "çekmekte" olan muhteşem isveçli icadı. ecnebiyi geçtim, türk müzisyenlerde kapsam olarak emel sayın'dan, norrda'ya kadar sağlam bir yelpaze sunması da ayrı güzelliğidir.
 • az önce keşfettiğimiz karaoke arşiviyle ağzımıza sıçmıştır. "çalma zamanımı spotify!!" diye ağlamak istiyorum. yapmasınlar böyle program itiraz ediyorum. okunacak bir okulum var benim.
 • bal gibi kaymak gibi internet müzik servisidir. daha da bir şey diyemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap