şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
8179 entry daha
  • calma listelerini takip edenleri ne web’den ne de mobil’den gorebildigim stream muzik uygulamasi. bilen varsa yesillendirebilir mi? (ogrenildikten sonra entry daha kutsal bir hal alacak ve burada paylasilacaktir)
  • röyksopp something my hearth spotify'dan dinleyem, adem kılıç dilara youtube'dan dinleyem.
  • aile hesabında 2 boş yer var. isteyenle paylaşabilirim.
  • albüm için önerilenler kategorisini geliştirmesi gereken uygulama.

öyle ki; house müziğe hakim bir müzikseverim. ne zaman bir liste oluşturmaya başlasam önerilenler hep aynı şarkılar. muhtemelen bir havuz var ve o havuzdaki track’leri döndürüp duruyor. evet, bir seviyeye kadar kabul edilebilir bir döngü ama arada bir yenileyin. içine yeni yeni track’leri de ekleyin ki bir anlamı olsun önerilerinizin.

mesela bir filtre koyup, önerilen kategorisinde “son çıkanları” listelesek fena mı olur?

hala syria, hala mirage.
  • önceden premium öyeyseniz yeni kampanyalara katılmanıza izin vermeyen müzik servisi.

halbuki deezer'da bütün yeni kampanyalara katılabiliyorsunuz.
  • insanların instagram üzerinden dinledikleri parçanın ekran görüntüsünü paylaştığı uygulama. msn’in ‘ ne dinliyorsun?’ özelliğini mi yad ediyorlar nedir anlamadım.
  • alakasız saçma sapan sadece küfürden oluşan, insanın böyle bir iğrençliği yapması için beyinsiz olması gereken bir parçayı haftalık keşif listeme eklemişler, hala kendime gelmeye çalışıyorum.

apple music kullanıyorum bakın böyle bir rezilliği apple music yapmaz işte arkadaşlar.

beynini s.kmek isteyen varsa diye rezilliği şuraya koyayım; https://open.spotify.com/…si=0wc8fsekr3qu0icrr3ztuq
  • kendime olusturdugum listeye kafasina gore sarki ekleyip, bana onlari zorla dinletmeye calisan uygulama. premium satin almiyacagim. varsa bir cozumu paylasirsaniz sevinirim.