• öğrenciligim bittiği ve zaten artık çok da kullanmadığım için premimunu iptal ettiğim güzel bir uygulama. ise girebilirsem belki dönebilirim ama bilemiyorum
  • son zamanlarda çok fazla uyduruklaştı.
  • diğer uygulamalar gibi bu uygulama da mikrofon üzerinden sürekli ortam dinlemesi yapıyor.

hiç kürtçe müzik dinlememe rağmen geçen bir kürt düğününe gittim,haftalık keşifte çıkan şarkıların yarısı kürtçe şimdi
  • dinlemek istemediğim şarkıcıları sürekli karşıma çıkartıyor. engelleme yok mu? mesela can gox diye biri var dinlemek istemiyorum ama benzer olarak sürekli çıkıyor.

algoritma benzeri algılıyor ama dinlemeden geçtiğimi algılamıyor.
  • engellediğim şarkıcıları bir şekilde karşıma çıkarmayı başaran platform. bir kaç türkçe şarkı dinleyince (rap müzikten ve eskilerinden) karşıma bir sürü türk popçuyu çıkardı. hiç türk şarkıcı dinlemesem bile konumumdan dolayı çıkıyorlardı zaten.
  • windows uygulaması iğrenç derecede yavaş açılır
  • (bkz: spotify/@moresk) entrylerinde "ses kalitesi iddialarınız geçersiz" iddamı destekleyen video. rick beato'dan

https://youtu.be/ygeji5pza78
  • son zamanlarda fazlaca "internete bağlanamıyor" hatası veren uygulama. ne yapsam ki bilemedim, böyle değildi eskiden.
  • ben spotify'ı senelerdir ayarlarını hiç kurcalamadan kullanıyordum. kendi kendime listeler yapıp abuk sabuk isimler koyuyordum. daha bugün farkettim ki, eğer biri beni takip ediyorsa tüm dinlediklerimi ve çalma listelerimin içeriğini ve isimlerini görebiliyormuş. default olarak açık oluyormuş hepsi. kendimi mal gibi hissediyorum şuan. bir sürü de arkadaşım takip ediyormuş haberim yok. şuan dinlediğim tüm guilty pleasure şarkılar gözümün önünden geçiyor.
  • hesapta para bulamayınca agresifleşen, kötü konuşmaya başlayan, ödeme yöntemimi derhal! değiştirmemi isteyen atarlı uygulama.

-uyarı mesajı-

105 albüm ve çalma listesi indirdin bunun bir premium özelliği olduğunu biliyor muydun? (utanmıyor musun hele hele). müziğini güncel tutmak için ödeme yöntemin derhal güncelle. (yıkıl karşımdan)
hesabın var mı? giriş yap