• şarkı çalarken kafasına göre şarkıyı durdurmaya başlayan uygulamadır.

ne oldu anlamıyorum; telefon-tv-bilgisayar fark etmiyor durduk yere hop! durduruyor şarkıyı ben duraklata basmışım gibi.

kafayı yemiş uygulamadır. böyle giderse salarım kendisini, hiç acımam.

not: çözümü bilen varsa yeşillendirirse mesut bahtiyar olurum
  • hikaye özelliğinin geleceği haber yapılan online müzik platformu. kaynak

e yeter bee. online alışveriş sitelerinde var, vodafone yanımda'da var, twitter'a da geldi, şimdi müzik dinlerken de hikaye göreceğiz. instagramdan kaçalım dedik elimizi sürdüğümüz her yere hikaye özelliği gelmeye başladı.

an itibariyle ben
  • beni ırkçı, komünist, nasyonel sosyalist, gopnik vs. yapan uygulama.
    sadece rammstein ve kızıl ordu korosu dinlemiştim.
  • hikayeler özelliğinin son kurbanı. bir sen eksiktin!

kaynak: https://www.androidpolice.com/…-version-of-stories/
  • müzik zevkini arttıran ama müzik bittikten sonra verdiği garip reklamlarla sinir bozan uygulama.
  • hikaye özelliği geleceği söylenen uygulama
  • 3 aylık premium hesabı aldıktan sonra kayıtlı kredi kartı bilgilerimi silmeme bir türlü izin vermeyen uyuz uygulama. ödeme sayfasında kayıtlı kartım gözüküyor, fakat ne ayarlarda ne ödeme sayfasında kartımı kaldırabiliyorum. mutlaka sanal kart kullanılması gerekiyor, aklınızda bulunsun.
  • 'hikaye' özelliği twitter'ın ardından spotify'a da geliyor.
  • masaüstü uygulaması orta halli laptobumu fazlasıyla yavaşlatıyor, bilginiz olsun sözlük.
  • üyeliğimi iptal edemediğim oluşum. “tüh bir hata oldu” gibi saçma ve alaycı bir mesajı koymuşlar otomatik o çıkıyor. sitede dolaş her yer çalışıyor bir orası çalışmıyor. digiturk gibi faks da ister bunlar.

edit: çok fazla mesaj aldım. herkes normalleştirmiş bu durumu. inanılır gibi değil. sağ olun sıfır lira limitli sanal kart tanımlayarak çözebildim.

olaya bak ya 2020 yılı bitiyor. tüm dünyanın en çok gündeminde olan uygulamasın. üyelerinin üyelikten çıkmasını imkansız hale getirerek yıldırmak ve üyeliğe devam ettirmek gibi mafyatik bir çakallık peşindesin. sen büyük olamazsın spotify. bu kafa ile sen uygulamayı da iyi yönetiyor olamazsın! sana yazıklar olsun.
hesabın var mı? giriş yap