• ruhumun gıdası can dostum...
  • hala spotify a para ödemenin gereksiz olduğunu düşünenler var mı ya?
  • bir önceki güncelleme ile direkt + işareti ile şarkıyı kaydederken sağ taraftaki … içinden kaydete giderek bence kötü bir değişikliğe gitmişlerdi.ümidim hatalarından geri dönnmeleriydi.bugün değişen temayla birlikte dandik müzik programalrı gibi bembeyaz sözde modern ilerle durdur butonlarıyla birlikte kaydet tuşunu kaldırmışlar.aferin size spotify ne düşündünüz hadi 2-3 yıldır bizim sabit kullanıcımız bizden çok memnunken beğendiği şarkıları tek bir butanla kaydetmesi varken işini zorlaştıralım şarkı kaydetmeyi tümden kaldıralım.sinirlerini hoplatalım apple müziğe müşteri kaybedelim mi?

acilen tema daha düzgün hale getirilmeli.kaydet butonu geri gelmeli.hatta bir çalma listesine gelindiğinde şarkıları çoklu kaydetme seçeneği ve tüm şarkıları seç yanda belirmeli tek tek şarkıya girip kaydedilmemeli dilendiğinde mesela haftalık keşifteki bütün şarkılar tek tıkla kaydedilebilmeli.

edit:dostlar şuan farkettim eskiden haftalık keşifte şarkı beğenildiğinde şarkı benim tahminimle sadece sizin algoritmanızda tür olarak yukarılara çıkıyordu.şuan beğenme ve kaydet butonları birleştirilmiş yani bri şarkıyı beğendiğinizde direkt kitaplığınıza ekleniyor.bir şarkıyı beğenmeden kitaplığınıza ekleyemiyorsunuz.haftalık keşifte veya herhangi bir çalma listesinde iphonelarda kullandığımız şekilde sağa ve sola çekme özelliği gelmiş listenin kendisinde.sol tarafa çektiğinizde şarkıyı çalma listenize ekleyebiliyorsunuz sağa çektiğinizde ise beğenmiş ve aynı zamanda şarkıyı kaydederek kitaplığınıza eklemiş oluyorsunuz.aynı şeklde kitaplığınıza eklediğiniz şarkıyı sağa çektiğinizde ne oldu anlayamadan direkt silmiş oluyorsunuz.çok saçma bir güncelleme olmuş.üzerine düşünülmediği belli yaptım oldu kafasından acilen çıkmalarını tavsiye ediyorum.
  • 30 günde bir yeni hesap açıp sürekli premium kullanmak
  • aile üyeliğinde boş yer olan varsa yeşillendirmesini dilerim.

not: parası neyse veririz.
  • 2018 en çok dinlediğim şarkılar listesi ile ruh halimin aşırı dengesizliğini bana göstermiş müzik uygulması.
    https://eksiup.com/4f782a14a129
  • vazgeçilmezim olan uygulama.

iphone’da beleş kullanmanın tadı ayrı güzel tabi indirme yapmıyor o ayrı.
  • sabah kahvesi playlisti efsane.
  • yeni güncellemesini bok gibi bulduğum oluşum. bu uygulamanın 2015’teki basit halini o kadar özlüyorum ki. hayır bi şarkıcının hesabına girdiğimde hiçbir bok bulamıyorum artık. arama yerine bi şarkı ya da şarkıcı yazdığında playlistler ya da albümler çıkmıyor. ayrıca sürekli donuyor ve kendi kendine kapanıyor. her girdiğimde küfretmekten sıkıldım. özellikle sanatçıların sayfalarını düzeltmeleri lazım yarrak gibi olmuş afedersiniz. uzun zamandır içimi dökmek istiyordum zaten özellikle single ve albümlerin aynı yerde olduğunu görünce iyice kudurdum. donmasına da bi çözüm bulunması lazım yoksa hayatta yapmam dediğim şeyi yapıcam ve para verip kullanmadığım halde direkt apple music’e geçicem.
  • şarkı keşfetmekte sıkıntı yaşayanlar için bir çözüm önerisi: sevdiğiniz şarkının yanındaki üç noktaya tıklayın ve radyoya git deyin. oradan bulduğunuz, beğendiğiniz yeni şarkılarla aynısını tekrar edin, loop’a girmiş bi şekilde devam ediyorsunuz...
hesabın var mı? giriş yap