• özellikle haftada bir, her pazartesi günü sizin için, sizin genel olarak dinlediğiniz şarkılardan referans alarak yani sizin müzik zevkinize uygun ve genel olarak çok az dinlediğiniz veya hiç bilmediğiniz şarkılardan çok güzel bir liste hazırlayarak güzel bir iş çıkaran, pek sevdiğimiz müzik platformu.
  • yıllardır kullanıyorum ama yukarıda bahsedildiği gibi sanatçıların sayfaları gerçekten yarrak gibi oldu.

mesela aklınızda eski bir şarkı var ama ismini hatırlayamıyorsunuz, sanatçının sayfasına girip kayboluyorsunuz ve şarkıyı aramaktan vazgeçiyorsunuz.

afedersiniz ama sikerim böyle uygulamayı.
  • ilk kapan kullansınpremium üyelik
  • tool ile anlasamadigi icin hergün sövdüğüm uygulama.
  • redoxon kids reklamı ile kulaklarımı kanatan şarkı dinleme şeysi. tamam fakir olduğum için reklam dinlemeye razıyım ama nolur uygulamadan soğutmayın insanları. içeceğini höpürdeten ayrı yapmacık konuşanlar ayrı çirkin. böyle bezdirip para vereceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. telefondan şarkı seçemeyip karışık çalmaya zorlanmak da bir başka sinir bozucu durum.
  • millet samsung s8+ ürününde spotify çalıştırmakta sorun yaşayan var mı? ben ilk açtığımda kasma, donma, telefonu yavaşlatma gibi sorunlar yaşıyorum.

yeşillendirenlerden aro
  • aylık ödeme yaptığım için pişman olmadığım ve sanırım hiçbir zaman olmayacağım uygulama.
  • mobil arayüzü liste düzenlemek için berbat olan program. gerçi önceden bu seçenek bile yoktu ama. şarkıları topluca seçme şansı yok. atıyorum ben listeye 3 tane daha şarkı ekledim ve bunları yukarı atmak istiyorum, tek tek yukarı taşımam gerekiyor. listenin fotoğrafını, açıklamasını değiştirme seçeneğiyse mobilde direk yok. bu da iki gün önce çıkmış bir uygulama değil. neden güncellemiyorlar anlamış değilim.
  • anti-valentine's day playlisti ve içeriğinde şarkılar ile yarım yarım yarmış, online müzik dinleme platformudur.

uzun yıllar, bugün için kullandığım msn avatar'ını da buraya ekleyelim.
  • kredi kartı komisyonlarını da kullanıcılara iteleyen şirket. normalde 20,99 tl olan aile üyeliğinden 21,44 tl çekiyor. 0,45 krş bize giriyor yani.
hesabın var mı? giriş yap