• çevrimdışı dinleme özelliğini kaldırmış veya öyle bir yere saklamış ki bulamadığım uygulama.
  • (bkz: #91347175)
  • bugün mobil uygulamamda “kitaplığım” kısmı komple değişti ve maalesef rezalet bir hal aldı. eskiden “şarkılarım”a tıklar bütün kitaplığımızı görebilirdik şimdi bunu bir playliste çevirmişler. ekranın kenarındaki harfleri kullanarak kaydırma imkanı da kaybolmuş. büyük bir fiyasko.

edit: ayrıca yakınlarda çalınanlar kısmı da sadece anasayfadan erişilebilir durumda. kitaplığım kısmında yok. en çok orayı kullanıyorduk ulan spotify
  • son güncellemeden sonra mobil app'i inanılmaz ağırlaşmış, mobili kullanışlı diye överken yapılacak iş mi bu?
  • bazen depolama yeri seçeneği sunmayan mobil uygulama.

değişik bir hata. herkes karşılaşmıyordur eminim. çünkü ben bile arada sırada karşılaşıyorum. böyle zamanlarda indirilen müzik dosyalarını önbellek için telefon hafızasına kaydediyor. bu sebeple, aynı müzik dosyası hem telefonda, hem hafıza kartında oluyor. üstelik hafıza kartındaki artık gereksiz olduğunu düşündüğüm müzik dosyaları da silmeye karşı korumalı oluyor.
  • kitaplığım kısmı baya bir değişime uğramış 11 haziran güncellemesiyle. şarkılarımı kaydettiğim şarkılar sekmesi kaldırılmış üstteki yazarın dediği gibi. ulan şimdi gel de uğraş beğendiğin şarkıları bulmakla.
    neyse zaten çoktandır adam gib müzik önermiyordu(saçma sapan rap şarkıları öneriyor dinlemediğim halde) tuzu biberi oldu bu güncelleme. (bkz: iptal etme sebebi)
  • yeni güncelleme ile birlikte kitaplığım menüsünde sanatçılar alfabetik olarak listelenmiyor.
    hatta bir kısmını hiç göremedim.
    ulan tam bir boka alışıyoruz,hemen değiştirin olur mu!
  • yıllar önce kaydolduğumda nickimi kendim belirleyebiliyordum ya da ad soyad kombinimden ötürü düzgün bir nick vermişti. şimdi yeni hesap açmak istediğimde adımı soyadımı yazıyorum alakasız random bir sayı ve harf dizini atıyor. yani kısaca "dj216dn1748d" rastgele bir nick atıyor.

artık spotify'da bu işler böyle mi? düzgün bir nick alamıyor muyuz?
  • gelmiş, geçmiş, gelecekteki en iyi müzik uygulaması. ücretli kullandigim ender uygulamalardan.
  • bazen bazı uygulama geliştiricilerinin sırf yeni bir şey yaptık demek için çok da güzel işleyen sistemleri bozduğunu düşünüyorum, bilmiyorum belki arkasında birtakım psikolojik numara falan vardır bilmiyorum.

işte son güncellemesi de buna verilebilecek en iyi örneklerden...
hesabın var mı? giriş yap