şükela:  tümü | bugün
  • tek hesap üzerinden tüm aile üyelerince kullanılabilen yeni bir spotify hesap türü. en fazla 4 aile üyesini hesaba ekleniyor ve eklenen her hesap, her ek üye başına %50 indirim sağlıyor. kasım ayının başlarında ise türkiye'de aktif olacakmış.
  • arkadaşlarınızla, ailenizle ortak alıp fiyatı kırışmanız mümkündür. ödemeyi yapan üyelik yöneticidir, ödeme işlemi bittikten sonra aile üyelerine davet gönderir ve üyeleri çıkarma yetkisi vardır.
  • zaten kişisel hesabı olan birinin bu hesap üzerinden aile davetiyesi çıkarıp çıkaramadığını merak ettiğim uygulama
  • arkadaşlarla ortak girince kişi başı 6 tl ye mal olan güzel bir hizmet.
  • bugün itibariyle fiyat politikasını güncelleyerek apple music'e cevap niteliğinde bir değişikliğe gittiler.

evet, spotify family artık 6 kişiye kadar aylık 15 lira.

(bkz: #60696444)
  • ben ve 5 arkadaşımın beraber girerek aylık 2.5 tl'ye getirdiği hizmet. faydalı bir hizmet.
  • bugun premium`dan yükselttiğim, 1+5 kişinin premium olarak spotify`dan yararlanacağı üyelik sistemi.

amaçları kullanımı artırmak ise bravo bugun annem, kardeşim ve kankama spotify açtırdım ve premium verdim fakat bir soru aklımı çeliyor. şimdi şirkette nerdeyse herkes spotify kullanıyor onlardan 6 kişi birleşse tek family hesabı açsa 60 tl yerine 15 tl öderler hatta enpara ile 7.5 tl öderler de neyse spotify 60tlden 15 tlye düşme riskini göz ardı mi etti acaba kimse uğraşmaz onunla mi dedi ancak yeni alacak olanlar böyle bir işe kalkışır belki o da hiç yoktan iyidir mi dedi ilginç.

apple music ile rekabet faktörü de onemli tabii burada.
  • herkes ayni adreste olmali diyor ama bu hakikaten zorunlu mu? ben ve arkadaslarim ortak kullanalim dedik ve herkes farkli yerde yasiyor. sikinti olur mu merak ettigim hadise.

edit: arkadaşlar öyle bir zorunluluk yok ip çakışması vb. bir şey olmuyormuş.
  • 5 tane boş yerimin olduğu üyelik. aylık 2.5 tl karşılığında yıllık almak isteyenler yeşillendirebilir.

edit: bitti.
  • yeni oluşturduğumuz grupta boş yer mevcuttur. almak isteyen yeşillendirsin

edit: hiç kalmadı