şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bi susun amk)
  • premium deme demişsin fakat ücretsiz deneme sürüşü var. onu dene bari.
  • premium satın alarak kurtulabileceğiniz reklamlar. hayvan gibi arşive ayda 10 tl vermek dahi zoruna gidiyorsa bikbik etmeyip o reklamlara katlanacaksın arkadaş. her şeyi beleşten almaya hazır milletin hezeyanı da böyle oluyor.
  • sinir ederler ansızın çıkarak.
    ama seslendiren kişinin sesinde de maşallah benedict cumberbatch seviyesinde bir efsanevilik var. bu da benden çok büyük bir iltifat "şimdi spotify dinliyorsunuz" diye kükreyerek hem kendisine küfür ettiren hem de sesine saygı duyduran insana. umarım the hobbit: desolation of the smaug türkçe dublajı yapılırsa kendisi smaug'u seslendirir. ayrıca nice aramalarım sonuçsuz kaldı ve kim olduğunu öğrenemedim, üzgünüm.
  • klasik müzik dinlerken yapı kredinin olur olur reklamı giriyor araya. ders mers çalışıyorum tabi bu arada. o zaman işte çok küfrediyorum sözlük.
  • ayda 10 teleyi bastırıp kurtulduğum reklamlar. gerçi vpnle felemenkçe olsun, fransızca olsun nispeten daha hoş reklamlar dinliyordum ama gene de sinir bozucu bişeydi. premium'u aldıktan sonra mp3lere baybay dedim tamamen. telefonumun 16 gblık hafızası da bana kaldı.
  • çözümü olan sorundur, jailbreakli iphone sahipleri yeşillendirsin.
  • insanı sinir eden reklamlardır. spotify’in merkezi stockholm şehrinde yaşıyor olsanız bile kurtuluş yoktur. üç şarkıda bir isveççe bıdı bıdı, bik, bik itinayla kafa ütülenir.
  • dünya kupası reklamını "anılarınızı" diyeceği yerde "anlarınızı" diyerek her seferinde beni uyuz eden bir abiye seslendirtmiştir.
  • sesi bilgisayardan değil de kulaklıktan kısarak bertaraf edilebilen hedeler bütünü.