şükela:  tümü | bugün
  • herhangi birini veya her ikisini de kullanmış/kullanan yazarların düşüncelerini merak ettiğim karşılaştırma.
  • spotify candir gerisi heyecandir dedigim versus.
  • ciao isimli bir program var ios'ta. spotify premium gibi offline dinlemek de mümkün.

reklamsızı 12.99 reklamlısı da sadece ekranda. arka fonda da çalışıyor. bir deneyin derim buradan
  • ikisini de kullanmış biri olarak kısa zaman önce, 3 küsür seneden sonra, spotify'ı iptal ettirdim. içerik açısından youtube daha zengin. ayrıca youtube'da takip ettiğim haber kanallarını falan da bu şekilde dinleyebiliyorum.

spotify'ın günlük-haftalık keşfetme listelerini falan da pek kullanmıyordum. hem youtube'un önerilerini de daha çok beğeniyorum. youtube music uygulaması da henüz spotify kadar olmasa da son derece kullanışlı.

ihtiyaca göre değişebilir ama benim için cevap youtube premium'dur.
  • binlerce kez sorulan ve binlerce kez cevabı verilen karşılaştırma. youtube premium yahut music yahut red her ne haltsa servisinin spotify'ın ses kalitesine, kullanışlılığına , arayüzünün akıcılığına erişmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım.

o değil de, microsoft zune servisini kapatmasaydı belki bu karşılaştırma zune vs youtube olabilirdi. hey gidi zune hey...
  • ses kalitesi olarak spotify, youtube'un yanında çamur kalıyor.
  • spotify'ın esamesi okunmaz.