şükela:  tümü | bugün
  • peter adında bir adam saatte 20 bin atlama yapıyomuş ben ise 6 atlama yapabiliyorum.
    peter olsaymış spotify'a bayılırmış!!
    ben peter değilim kardeş satın almayacağım, istersen şarkı aralarında bile reklam gir.

hem biliyor musunuz online olduğumu bilmek hoşuma gidiyor. sizin de öyle değil mi?
    misal "ororo" diye bir rus sitesinde netflixten daha düşük ücret ödeyip sınırsız film dizi (got dahil) indirme şansı varken neden herke netflix kullanıyor? bu sadece daha iyi reklam yapmayla açıklanamaz. çünkü insanlar indirdikleri binlerce dizi filmi çevrimdışı izleme şansını yakalayınca sanal alemden soyutlanmış hissediyorlar.

edit: telefon uygulamasında satın aldığım hesabı kullanıyorum metroda yürüyüşte falan ok ama bu karantina günlerinde evde yalnızken pc uygulamasında başka bir hesap kullanıyorum ayrı ayrı çalma listeleri falan iyi da arada reklamları duymak hoşuma gidiyor
  • hasa asalan bana paralı spotify stamıçaksınız diyorum her reklama girdiğinde. ahhh pitır ahh ne çektim senden.
  • web'de adguard eklentisini kullanınca sınırsız atlayabiliyorsunuz, androidde ise güncel patched apk dosyalarını yükleyerek fütursuzca atlama yapabilirsiniz.

ama benim en sevdiğim yöntem tüm şarkıları çalma listesine ekleyip sonra sese vitual-audio çıkışı vererek audition benzeri bir programda tüm hepsini kayda almak.

ayrıca sürekli dinlediğim 5-10 şarkı için neden yılda onlarca lira vereyim, salak mıyım ben?