şükela:  tümü | bugün
  • spotify'a abone oluyorsunuz, reklamdan kurtuluyorsunuz ama yine de kalitesiz müziğe para vermiş oluyorsunuz. 320 kbps müzik ile mutlu olmaya çalışıyorsunuz sonra. beğenen beğenir. ben beğenmiyorum. yetersiz geliyor. hoparlörüme cd çalar bağladığımda veya wav ya da flac gibi yüksek kalite müzik formatlarında müzik dinlediğimde ayrı bir tat alıyorum. tanımımı da yapayım tam olsun. cd kalitesinde müzik dinletmedikçe gözümde değeri olmayacak olan programdır.
  • cd’den dinlediği müziği kaliteli sanan bir yazar beyanatı barındıran başlık. (bkz: plak) iyi bir hi-fi sistem ile vg+ kondisyondaki plaktan dinlenecek müziğin önüne asla hiçbir şey geçemeyecektir.
  • tamamen doğru bi söylem olmakla birlikte spotifydaki pratiklik başka hiçbir şeyde yoktur. zaten kullanım amacı da bu pratikliktir.

ayrıca doğru düzgün remix de barındırmaz spotify. remixler için youtube ve soundcloud kullanmak icap eder.
  • vay vay vay. iki adet dildo bir adet katı meyve sıkacağı kılıklı "harman kardon soundsticks"e ikibinbeşyüz-üçbin arası para veren adam 13tl'lik abonelikten memnun kalmadı ya la. şaka gibi.

neyle neyi satın alma derdindesiniz arkadaş?

adam gibi kulaklıkla yolda belde gayet yeten kalite. kırk tane ses girmiyorsa da kırk tane dikkati dağıtacak olay var.

ha tutup da astell kern bir alete bang&olufsen kulaklık bağlıyorsan (ki bu kombo'nun ucu 100.000'i bulur. o da vergilerle gelir sana toplamda 170.000) yani onu da tutup da spotify ile kıyaslama bi zahmet
  • 10 lira fazla verip tidal alınabilir.