şükela:  tümü | bugün
  • ingilizce, turkce, arapca, japonca, afrika kabile dilleri, latin, hintce, almanca ve bilimum dillerde muzik listesi yapmasina ragmen tek bir tane kurtce sarki listesi yapmamis muzik platformu.

kurtce sarki dinlemeyi seviyorum ve spotify'da kurtce sarki arsivi azdi. bu sebeple 2 ay once apple music'e gectim. orada bir tane kurtce sarki listesi yapmis apple'in kendisi. dinledik eglendik. ama apple music'te yeni sarkilar kesfetmedigimden tekrar spotify'a geri dondum.
    farkettim ki spotify ana dilim olan kurtce icin tek bir tane bile muzik listesi yapmamis. binlerce kurtce sarki var halbuki. bu sarkilar spotify'da milyonlarca kez dinlenmis hem de. bunu gorunce spotify'in bu liste yapmama isini bilincli olarak yapmadigini goruyorum.

ingilizce muzik dinleyen biri ile ayni parayi veriyorum. ona liste var bana yok. ayip sana spotify.
    spotify'dan bir musterileri olarak kurtce sarki liste ya da listelerini yapmalarini rica ediyorum.

edit: durumu spotify'a bildirdim. talebim ilgili ekibe iletilmis. yapmazlarsa daniel ek'e kadar giderim.
  • (bkz: ahahahahaha)