şükela:  tümü | bugün
  • sound production extensions
  • iç mimar adayı $ukela bir insandır kendisi.
  • asagi yukari 5 senedir tanisilan, artik eskisi kadar siki fiki olunmasa da tarafimca cok sevilen genc.
  • (bkz: sport point)
  • birlikte age of empires oynarken kendimi güvende hissetmemi sağlayan dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.

kendimi tehlikede hissetmemi sağlayanı için: (bkz: aborjini)
  • spx zula proshop bu mağazalardan ürün alacaksanız sezon sonunu beklemelisiniz.

iki hafta önce aldığım board bu hafta 500 lira indirime girmiş. üzüntüm büyük. asla sezonda ürün almayın paranıza yazık etmeyin.
  • mağazaları süper kokan firma.

bu kokuyu duyunca resmen uçuyorum. biraz araştırdım, kurumsal kimlik açısından bu kokuyu kullanıyorlarmış. parfümün adı da bir mağaza çalışanının söylediğine göre red sequoia imiş.
  • müşteri hizmetleri rezalet olan firma 21 dakikadır hattayım bekleyenler arasındaki sıram halen 3. başlarken altı kişi vardı. 1 müşteri temsilcisiyle tüm türkiyeye hizmet veren rezil ticaret mağazası. allah düşürmesin. sinir stres sahibi olursunuz.

edit: 30 dakika 24 saniye sonra sıra bana geldi ve telefon otomatik olarak kapandı. yazıklar olsun.
  • geri iade kabul etmeyen ve ilgisiz çalışanları olan mağaza.

doğum günü hediyesi olarak 2 gün önce piazza avm - spx'ten aldığım ürünü, hediye sahibi içine sindiremediği için değiştirmeye gittik. fakat, istediğimiz gibi bir ürün bulamadık değişim için. iade etmek istediğimizi söylediğimizde, yapamadıklarını söyledi mağaza çalışanı.

satış zamanı gayet kibar olan çalışan bu sefer bir o kadar ilgisiz ve tek kelimelik cevaplar veren bir arkadaşa dönüştü. biraz ısrar ettiğimde beni mağazanın muhasebecisine yönlendirdi. aradığım kişi ise yasal olarak bu hakkımın olmadığını, dolayısıyla bu işlemi gerçekleştirmeyeceklerini söyledi. bunu söylerken takındığı tavır ve ses tonunu duysanız sanırsınız ben bir işim görülsün diye el pençe rica ediyorum adama.

bu devirde, hiç kullanılmamış hala kutusunda duran ve sadece iki gün önce alınmış bir ürünün iadesi için bu kadar zorluk çıkarmak tam olarak çakallık.

uzak durunuz. zaten bu kafayla yakında batarlar.