şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sound production extensions
 • iç mimar adayı $ukela bir insandır kendisi.
 • asagi yukari 5 senedir tanisilan, artik eskisi kadar siki fiki olunmasa da tarafimca cok sevilen genc.
 • (bkz: sport point)
 • birlikte age of empires oynarken kendimi güvende hissetmemi sağlayan dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.

  kendimi tehlikede hissetmemi sağlayanı için: (bkz: aborjini)
 • spx zula proshop bu mağazalardan ürün alacaksanız sezon sonunu beklemelisiniz.

  iki hafta önce aldığım board bu hafta 500 lira indirime girmiş. üzüntüm büyük. asla sezonda ürün almayın paranıza yazık etmeyin.
 • geri iade kabul etmeyen ve ilgisiz çalışanları olan mağaza.

  doğum günü hediyesi olarak 2 gün önce piazza avm - spx'ten aldığım ürünü, hediye sahibi içine sindiremediği için değiştirmeye gittik. fakat, istediğimiz gibi bir ürün bulamadık değişim için. iade etmek istediğimizi söylediğimizde, yapamadıklarını söyledi mağaza çalışanı.

  satış zamanı gayet kibar olan çalışan bu sefer bir o kadar ilgisiz ve tek kelimelik cevaplar veren bir arkadaşa dönüştü. biraz ısrar ettiğimde beni mağazanın muhasebecisine yönlendirdi. aradığım kişi ise yasal olarak bu hakkımın olmadığını, dolayısıyla bu işlemi gerçekleştirmeyeceklerini söyledi. bunu söylerken takındığı tavır ve ses tonunu duysanız sanırsınız ben bir işim görülsün diye el pençe rica ediyorum adama.

  bu devirde, hiç kullanılmamış hala kutusunda duran ve sadece iki gün önce alınmış bir ürünün iadesi için bu kadar zorluk çıkarmak tam olarak çakallık.

  uzak durunuz. zaten bu kafayla yakında batarlar.
 • online alışveriş konusunda bezdirici bir firma. ürün takibi ve müşteri iletişimi konusunda son derece zayıflar. ürünü alıp geri gönderiyorsanız sonsuzluğa göndermişsiniz hissiyatını veriyor, aramalarınıza çıkmıyorlar. e-postalara dönüş süreleri hızlı değil.

  mağazalarda ise ürünün kendisi üzerinde etiket kasada farklı çıkabiliyor ve yapabilecek bir şey olmadığı yönünde tutumları var. iade konusunda ilk tutumları ilgili firmaya göndermek veya değişim sağlamak. değişime ok veriyorlar, fakat iadeye imkan vermiyorlar, beğenmediğinizi ifade ve anlama hakkı tanımıyorlar. ürün değişimini de “inisiyatif” arkasına sığınarak yapıyorlar. çalışanları spor yapan insanlar, fakat kesinlikle satıcı değiller. barmenin size doğru alkolü satma kaygısı taşımadığı gibi satanların da hitaben ürün satma kaygısı yok, popüler ve pahalı olanı hemen önünüze koyuyorlar. mağazadaki her ürün zaten kaliteli, biz bunun farkındayız. örneğin, gözlük ihtiyacınıza oakley, kayak montu ihtiyacınıza ısınınca genleşen soğudukça büzüşen burton ile yanıt veriyorlar. (o montu da her yerde dillendiriyorlar ya, ayar oluyorum)

  youtube videolarında övündükleri pazar liderlikleri alışveriş kalitesine bir şey katmıyor, üzgünüm...
 • internet sitelerinden alışveriş yaptım ve iki tane kısa kollu gömlek satın aldım. kısa kollu gömlekler yerine iki uzun kollu gömlek yollamışlar. müşteri temsilcisini arayıp durumu ilettim; internet sitelerinde kısa kollu olarak gözüken gömleklerin aslında uzun kollu olduklarını söyledi!!!

  gömleklerin linkleri aşağıda;

  http://prntscr.com/jzu24d

  http://prntscr.com/jzu2c2

  özetle, bir daha internet sitelerinden alışveriş yapmayacağım markadır kendileri.