şükela:  tümü | bugün
  • ayni isimli 8 bit e$lenigini hayatimda ilk denk geldigim atari 800xl'de bir arkada$in evinde gormu$tum.

ustten gorunen bir arabayi kontrol eder sonra tekneye atlar oradan maceradan maceraya sekerdiniz. araba ondeki arabalari ate$ ederek vurabiliyordu galiba.

bir donemin atari salonlarini da i$gal etmi$tir bol bol.

hatta en karakteristik ozelligi arabanin bir tirdan cikiyor olmasi idi.

(bkz: sly spy)
  • enigma software in çıkardığı bir anti-spyware programi.
  • bir türlü crackleyemediğim program. ya interneti talan ettim, çalışan bir patch bulamadım. hepsi mi bozuk olur kardeşim?
  • spyhunter 4 isminden ulaşabileceğiniz, adından anlaşılır uygulama. virüs programınızın yetersiz kaldığı her mevzuya hakim, hızlı temiz, şaşırtıcı biçimde kastırmıyor. bilgisayarını paldır küldür kullanıp her tarafına virüs bulaştıran, bar'dan, reklamdan geçilmeyen en leş makineyi bile en fazla yarım saatte çiçek gibi hale getiriyor. kullanır silerim diyordum, flasha attım, oturduğum her acınası bilgisayara atıp temizliğini yapıyorum.
    kahrolsun bakmadan her şeyi yükleyenler.
  • gözümde efsaneleşen program.. rüya gibi 15-20 gb yer açtı ...
    nice psilikten arındırdı. çok stabil ve dehşet hızlandırdı.

eset i sil bu kalsın o derece
  • ne crack ne patch yaktın bizi spy hunter! register olmayı becerebilen beni de yeşillendirsin, üç gündür canım çıktı kurtulamadım virüslerden...
  • program ekle/kaldır'dan kesinlikle kaldırılamayan program. dosyalarını sileyim diyorsunuz o da silinmiyor. bu programın kendisi virüs bence.

microsoft fix it 'i kullanarak kaldırabilirsiniz. işlem uzun sürüyorsa ve bir türlü kaldırmıyorsa; görev yöneticisini açın, spy hunter'ın .exe 'sini bulun ve durdurun. tebrikler kurtuldunuz.
  • bilgisayarımda bir sürü virüs bulan ama kayıtlı kullanıcısı olmadığım için silme işlemi yapmayan program

kaldık mı sap gibi ?
  • az önce bilgisayarımda tarayıcım açıkken çıkan "ads by info" pop-up reklam zımbırtılarından kurtulmak için internetten kurduğum program. programı indirip tarattım zilyon tane virüs ve zararlı şey buldu ancak "fix" butonuna bastığımda programı satın almadan bu işlemi gerçekleştiremeyeceğimi gördüm. sitesine girdiğimde ise 39 dolar gibi bir fiyat vardı, bende yaptığım araştırma sonucunda programı silmeye karar verdim. silerken ise açılan feedback sayfasında "looking for a free solution" kısmını işaretlediğimde bana special offer olarak 10 dolara satın alma fırsatı sunuldu ancak forumlarda okuduklarımdan sonra zaten programdan vazgeçtiğim için kapattım pencereyi. eğer bunun gibi bişey yaşayıp 10 dolara satın alan birisi varsa mesaj atsın onun görüşlerini de edit olarak ekleyeyim.

not: bu "ads by info" pop-up reklam zımbırtılarınıdan tarayıcım chrome'da uzantılar kısmında bir kaç şeyi kaldırarak kurtuldum gibi görünüyor ancak korkuyorum bu programlar arka planda bana neler yapabilir (sonuçta internet üzerinden alışveriş kredi kartı bilgiler vs.) şu aşamada neler yapmalıyım bir önerisi bilgisi olan lütfen mesaj atsın, bu entrinin üzerinden ne kadar zaman geçmiş olursa olsun her zaman önerilerinizi dinlemek isterim.
  • bilgisayarıma 2 defa kurduğum program.

ilk kurduğumda tekrar kaldıramamıştım.

ikicincisi de az önce yaşandı, çöktü bilgisayar.

tişikkirler sıpıyhıntır!