şükela:  tümü | bugün soru sor
 • spy kids serisinin pek yakinda gosterime girecek, buyuk bolumu bir konsol oyununun icinde gecen 3. enstalasyonu. sanatseverler olarak merakla bekliyoruz, sinemaya sordum maalesef bir ay oncesinden bilet ayiramiyorlarmi$. heyhat!
 • kardeşimle izlemeye gittik. ne desem etraftaki bir çok filmden daha iyi. 3 boyutlu gözlükleri takmak da ayrı bir keyif veriyor her ne kadar göz ağrıtıyor olsalar da. bu gözlüklerle daha önceden freddy'nin kabusu 5 i izlemiştim çocukken (ve sonrası gelen kabuslar), bir de tabi hülya avşar şov sonrası tutti frutti fiyaskosu vardı. kadınlar değilde, yandaki ananaslar 3 boyutlu oluyodu. bu gibi kötü deneyimler sonrası sadece gözlükleri takmakla çocukluğuma döndüm.
  komik espriler mevcut, van damme filmi kadar bol ekşın var. bir kaç saniyeliğine de olsa bir filmde steve buscemi görmek de o filme vereceğimiz 3 yıldızı 3,5 yapıyor. stallone da benim için bu filmde bir handikap değildi. yoksa hiç sevmem o adamı.
 • rahatlıkla "seyredilecek bir film degil" yorumu yapılabilecek zaman kaybıdır. illa 3d film seyretmek isteyen varsa haunted house gibi 12 dklik filmler önerilir 90 dakika eziyet cekmenin bir anlami yok.
  robert rodriguez gibi bir yönetmenin böyle bişi cekmesi de ayrı bir üzüntü.
  filmde gözüken baslıca yıldızlar: silvester stallone, selma hayek, steve buscemi, elijah wood, antonio banderas...
 • sylvester stallone'un oyuncakçı adındaki bir süper kötü rolünde karşımıza çıktığı film. yakın gelecekte filmleri nasıl izleyeceğimize dair iyi bir örnektir ama bu kadar yıldızın castinda yer aldığı filmin içi bu derece mi boş olur dedirtmektedir.
 • aşiri derecede kötü ve gereksiz bir film olmasina rağmen bayram haftasi boyunca sinemalardaki bütün seanslarinda izleyicinin yoğun ilgi gösterdiği 3 boyutlu özel gözlüklerle izlenen çocuk filmi.

  bayram haftasi gnctrkcll sinema bileti indiriminin kaldirilmasi ve sadece bu filmde geçerli olmasi izleyicileri sürüklemiştir bu filme ama çoğu kişi filmin ortasinda salonu terkederek az para verim derken boşuna para vermiştir.
  (bkz: dimyata prince giderken evdeki bulgardan olmak)
 • 2003 yılı mahsulu, üstad robert rodriguez'in yönettiği abd yapımı film. tam adı "spy kids 3-d: game over" şeklinde oluyor.

  cortez ailesi tekrar görev başında. antonio banderas (gregorio cortez), carla gugino (ingrid cortez), alexa vega (armen cortez) ve daryl sabara (juni cortez). (kocaman olmuş bu çocuklar yahu)

  özel efektler gözönüne alındığında seriyalin ilk iki filmine nazaran bir adım daha ileri giden (daha nereye kadar gidecekse sorusu kafalarımızda) eğlence dozu yüksek içi boş film. yaşasın pazar sabahı filmleri!

  3rd mission. 3rd dimension.
 • robert rodriguez'in yonettigi, castinda steve buscemi, salma hayek, antonio banderas, elijah wood, sylvester stallone hatta kucuk bir rol de olsa george clooney barindiran bu isimlere ragmen yine de bildiginiz rezalet olan, projede bulunan isimlerin o kadar guzelim film yaptiktan sonra boyle bir faciada nasil yer aldiklarina inanamamami saglamis filmdir.

  hatta filmin sonundaki kamera arkasinda george clooney bi takim sebeklikler yaptiktan sonra "probably this would be end of my career" dedi de, ben de icimden "this already should be end of your career" dedim yani.. o kadar fena bi film..